GoldenEye 007 Unreal Engine 4 ile tekrar yapılıyor

GoldenEye 007 Unreal Engine 4 ile tekrar yapılıyor

Karşınızda GoldenEye 25!

Nintendo 64 denilince aka bir sürü efsane oyun gelir hemen. The Legend of Zelda: Ocarina of Time, The Legend of Zelda: Majora’s Mask, Super Mario 64, Mario Kart 64, Mario Party serisi, Banjo-Kazooie, Banjo-Tooie, Pokémon Stadium ve daha nicesinden bahsediyoruz. GoldenEye 007 de bu efsane oyunlar arasında yer alıyor. Bu haberimizde ise, bu efsane yapım hakkında çok önemli bir bilgi paylaşacağız sizlere. Ortaya çıkan bilgilere göre GoldenEye 007, Unreal Engine 4 ile tekrar elden geçiriliyor.

GoldenEye 007, Unreal Engine 4 oyun motoru ile daha da güzel görünüyor

Hemen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, GoldenEye 007 isimli efsane yapımın Unreal Engine 4 oyun motoru ile tekrar elden geçirilmiş halini gözler önüne seriyor. Haberimizin en sonunda yine 2 adet daha video bulunuyor. Haberimizde yer alan her 3 GoldenEye 007 oynanış videosu da, Unreal Engine 4 oyun motorunun gücü ile karşımıza çıkmaya hazırlanan yapımın güzelliğini gösteriyor. Tekrar elden geçirilmekte olan GoldenEye 007’ın yeni adı ise GoldenEye 25.

Nintendo ekibi, Pokémon serisindeki yapımların hayranlar tarafından üzerinde çalışılmasına izin vermiyordu. Günümüze kadar bir sürü hayran yapımı Pokémon oyunu projesinin kapatılışına şahitlik etmiştik. GoldenEye 25 isimli bu muhteşem proje de Nintendo tarafından sonlandırılırsa hiç de şaşmayız açıkçası. Sonucun nasıl olacağını zaman gösterecek artık. Bize sadece beklemek ve sabretmek düşüyor. Umarız ki GoldenEye 007’ın Unreal Engine 4 ile elden geçirildiği bu projenin sonlandırılmasına şahit olmayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.