Goldberg, Kurt Angle, Rey Mysterio ve Jeff Hardy, WWE’ye geri dönebilir!

Goldberg, Kurt Angle, Rey Mysterio ve Jeff Hardy, WWE’ye geri dönebilir!

Raw ve Smackdown markalarının birbirinden ayrılması, eski yıldızları firmaya getirecek gibi görünüyor.

Bu haftanın başlarında The Wrestling Observer tarafından yayımlanan bir rapora göre WWE birçok eski WWE yıldızı ile görüşmelere başlamıştı. Raw ve Smackdown markalarının ayrılması için yapılan bir hazırlık olarak görülüyor bu durum. The Wrestling Observer, bu raporu yayımlarken hiçbir isim vermemiş olsa da, Forbes cephesinden gelen raporlara göre WWE’nin ulaşmaya çalıştığı isimler belli. Bu isimler ise başlığımızdan da görebileceğiniz gibi Goldberg, Kurt Angle, Rey Mysterio ve Jeff Hardy.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

maxresdefault

Bu isimlerden ilki olan Goldberg aslında WWE’ye dönmesi en muhtemel olan isimlerden. Çünkü Goldberg şu sıralar WWE 2K17 oyunu için hem 2K, hem de WWE firmaları ile birlikte çalışmakta. Oyunun ön sipariş bonusu olarak verilecek Goldberg, böyle bir bonus olarak seçildiyse, bizce vardır WWE’nin bir bildiği. Yoksa, Hall of Fame üyesi olmayan veya aktif olarak WWE ile çalışmayan bir isim neden oyuna dahil edilsin ki?

Bir diğer isim olan Kurt Angle ise yine WWE ile ismi sıkça anılan isimlerden. TNA ile 10 senelik bir çalışma ortaklığı sonrası ayrılan Kurt Angle, şu anda boşta bulunuyor. Vince McMahon ve Triple H eskiden bu isme çalışma saatlerinden ve fiziksel kondisyonundan ötürü çok sıcak bakmasa da, eğer bu raporlar doğruysa Kurt Angle sadece WWE’ye dönmekle kalmayacak ve NXT takımlarından olan American Alpha’ya da katılacak. Öyle ki, American Alpha takımının da 2016’nın son çeyreğine doğru WWE ana kadrosuna katılması bekleniyor.

Raporlarda belirtilen son iki isim olan Rey Mysterio ve Jeff Hardy ise WWE için en zor isimler çünkü Jeff Hardy şuan TNA markasının en büyük yıldızı. Rey Mysterio ise Lucha Underground markasına bağlı. Fakat bu iki isim de daha önceden WWE’ye geri dönmek istediklerini belirtmiş olan yıldızlar. Eğer WWE de bu şekilde düşünüyorsa, mutlaka ortak bir yol bulunacaktır diye düşünüyoruz ki raporlar zaten WWE’nin bu 4 yıldızla da görüştüğünü söylüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.