God of War: Ascension’dan Yeni Haber

God of War: Ascension’dan Yeni Haber

God of War: Ascension'dan özellikle de Türk oyuncuları sevindiren bir duyuru yapıldı.

PS3‘ün en sevilen oyunu God of War serisi özellikle de Türk oyuncuları sevindirecek bir haberimiz var. Sadece PlaySatation3 için çıkacak olan ve dünya da milyonlarca satan God of War‘ın Mart ayında çıkacak olan Ascension™ adlı devam oyunu Türkçe seslendirme ile geleceği resmiyet kazandı. Sadece dublaj ile yetinmeyen Sony oyuna ayrıca Türkçe altyazı desteğinin de geleceğini belirtti.


Yani Türk oyuncular Kratos’un günâhlarından arınmasının duygusal hikâyesini ve Ares’e olan bağlarından kurtularak özgürlüğüne kavuşma arzusunu doğuran öfkenin ortaya çıkışını Türkçe seslendirmenin etkisiyle eskisinden aldıkları keyiften çok daha fazlasını alacaklar.

Sinematik geçişler ile süslenen oyunun, çevrimiçi oyun modunun da beraberinde gelmesiyle eskisinden sunduğu oyun kalitesini artıracak gibi gözüküyor. Tekrar hatırlatalım oyun 2013’ün Mart ayında raflarda ki yerini almış almış olacak.

Yorumlar (2)

Bir Cevap Yazın

  1. Emre dedi ki:

    Video oyunu yapmak hem çok pahalı hemde ciddi derecede emek isteyen bir iş.Korsan alarak hem oyun yapımcılarından çalıyoruz hem de bu oyuna emek veren insanların emeğini çalıyoruz.Bunun adı hırsızlıktır başka bir şey değil.Bu ülkede korsan piyasasına ne kadar az rağbet edilirse bu tarz güzel haberleri her zaman duyarız.Teşekkürler SONY