God of War: Ascension yeni DLC ile karşımızda: Primordials!

God of War: Ascension yeni DLC ile karşımızda: Primordials!

Tanrıların kumlar üzerindeki savaşları, sadece kan ve gövdeden ibaret değil.

Hack’n’Slash oyuncularının, multiplayer konusunda uzun süredir dillerinden düşüremediği God of War: Ascension için bugün yeni DLC detayı açıklandı. Resmi olarak, bizzat Santa Monica Studios aracılığıyla açıklanan DLC’de ise, tanrıların tanrısına yakışır yeni ve ilgi çekici silahlar görüyoruz. Karşınızda Primordial Weapons.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

8735924217_cd1b8793e8_oGod of War: Ascension’ın yeni multiplayer DLC’si olan Primordial Weapons’ın en başında iki yeni silah Armor of Typhon ve Mercenary Blade geliyor. Bu ilahi silahlar bugünden itibaren PSN üzerinden satışa sunuldu. Bunun yanında, açıklanan rapora göre dikkat edilmesi gereken 2 ayrı tanrısal silahımız daha mevcut; yeni hareketleri ve özellikleri ile ön plana çıkan Artemis ve Thanatos Blades, dikkat edilmesi gereken silahlardan.

Sös konusu DLC’nin sürprizleri bunlarla bitmiyor. Santa Monica, oyuncuları daha çok sevindirecek bedava bir zırh veriyor. The Chimeran Armor, Elemental ilerlemeyi seven, Zeus ve Poseidon’ın himayesi altında savaşan oyuncular için çok uygun bir zırh gibi görünüyor.

Şaşırtıcı bir bilgi ise, çıkışından sonraki 2 ay içerisinde God of War: Ascension Multiplayer’ında tam tamına 240 milyon savaşçı yok olmuş durumda. Bu, oyuna ne kadar çok ilginin gösterildiğinin mükemmel bir işareti. Yeni DLC ile beraber daha epik savaşlara adım atmak istiyorsanız, şimdi tam sırası. PSN’e doğru adımınızı atın ve kumların üstünde tanrısal güçlerinizi kanıtlayın.

God of War: Ascension için açıklanacak olan bilgileri sıcağı sıcağına takip edeceğiz. Bizimle kalın.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

DLC için detaylı bilgilere resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.