Menü
https://leadergamer.com.tr/yeni-god-of-war-oyunu-zelda/
God Of War 16 Haziran 2017 9:30

Yeni God of War için ilk olarak, ilk oyunun yönetmeni düşünülmüş

Kime niyet, kime kısmet.


E3 Coliseum‘daki canlı yayın esnasında, Sony‘nin Santa Monica stüdyosunun başında bulunan Shannon Studstill, PlayStation 4‘e özel olarak çıkışını gerçekleştirecek yeni God of War hakkında ilgi çekici bir bilgi verdi. Shannon Studstill, God of War: Ascension‘un çıkışından sonra serinin bir süre dinlenmesi gerektiğini düşünen insanlardan bahsetti. Fakat Shannon Studstill, stüdyolarının hikaye konusunda anlatabilecekleri çok daha fazla şeyin olduğunu hissettiğinden de söz etti.

God of War

Anlattığına göre Shannon Studstill, serinin gerçekten yeni bir başlangıca ve bu yeni başlangıcı anlatabilecek birine ihtiyacı olduğunu anlamış. Aklına böyle bir işi başarabilecek iki isim gelmiş sadece. Aklına gelen isimlerden bir tanesi de, serinin ilk 2 oyunda imzası bulunan David Jaffe olmuş. David Jaffe o sıralar meşgul olduğu için, aklına gelen 2 isimden 2. olan Cory Barlog gelmiş.

God of War‘ın geliştirici stüdyosunun önemli ismi Shannon Studstill, zaten iletişimde oldukları Cory Barlog ile görüşme ayarlamış hemen. Sonuç? David Jaffe‘nin yerine Cory Barlog‘un imzasını göreceğiz oyunda. God of War, 2018 yılının erken zamanlarında PlayStation 4 platformuna özel olarak oyuncularla buluşacak. Şu anda en büyük meraklarımızdan bir tanesi de, Shannon Studstill‘in aklına gelen 2. isim olan Cory Barlog nasıl bir iş başaracağı. Sabırsızlıkla 2018 yılını ve getireceği muhteşem oyunları bekliyoruz.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör