Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 10.09.2021

Dün God of War Ragnarok için bolca detay ve oynanış videosu gördük. Detaylarına buradan ulaşabileceğiniz oyun ile ilgili birkaç ek haberimiz daha var. God of War 2018 yönetmeni Cory Barlog, God of War Ragnarok için yönetmen koltuğunda olmadığını açıkladı.

“Yaşanan bu durum Santa Monica’da bir gelenek.”

Cory Barlog, 2007 yapımı God of War 2’yi ve beğenilen 2018 PS4 oyununu yönetmişti. Ayrıca 2005 orijinalinden bu yana çoğu giriş için hikaye ve sanat çalışmaları ile ilgilendi. Bunun yerine, dizinin emektarlarından Eric Williams ise yeni oyunu yönetecek. Williams, 2004 yılında Sony Santa Monica’ya dahil oldu. Ve her God of War oyununda tasarımcı olarak çalıştı. Özellikle savaş mekanikleri konusunda ek bir çalışması mevcut.

Perşembe günkü PlayStation Showcase’in ardından bir gösteri sonrası yayında Barlog ve Williams açıklama yaptı. Yönetmen değiştirmenin genellikle Santa Monica’da bir gelenek olduğunu ve geçişin Ragnarök’e yeni bir bakış açısı getireceğini ekledi. Williams şöyle açıkladı: “Santa Monica’da oyunlar arasında yönetmenleri değiştirmek her zaman bir gelenek olmuştur. Bununla gerçekten iyi bir başarı elde ettik. Corey, tekrar eden tek yönetmen ve haklı olarak da öyle. Yaptığı işte gerçekten çok iyi.”

“God of War sonrası planlarımız hakkında konuşmak için henüz erken.”

Barlog şunları ekledi: “Bizim için önemli olan, her seferinde yeni bir bakış açısı elde edebilmek, aynı zamanda bunlardan birini bitirdikten sonra gerçekten yoruluyoruz. Oyuncu değişikliği yapmak herhangi bir sorun oluşturmayacaktır.”

“Aslında bir sürü şey yapıyoruz. Bu gerçekten heyecan verici. Yaptığımız şeyler var ve siz bunun ne olduğunu bilmek istiyorsunuz. Ancak şu anda özellikle hakkında konuşabileceğim bir şey yok. Çünkü çoğunlukla gerçekten God of War Ragnarok oyununa odaklı durumdayız.”

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.