Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.09.2020

16 Eylül 2020 tarihinde Türkiye saati ile 23.00’da canlı yayını yapılan PlayStation sunumu, gerçekten bol bol oyunla geçti denilebilir. Bu oyunlar arasında çok önemli yapımlar da yer alıyordu. Özellikle dikkatimizi çeken yapımlardan bir tanesi, God of War Ragnarok oldu. Evet, yeni bir oyun olan God of War Ragnarok duyuruldu. Görünüşe göre, her ne kadar tam, resmi olarak ismi onaylanmamış olsa da, God of War Ragnarok olarak karşımıza çıkacak. Çünkü, oyun için gösterilen fragmanda, özellikle Ragnarok, daha doğrusu Ragnarök kavramına vurgu yapılıyordu. Öncelikle, sizleri hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz fragman ile baş başa bırakmak istiyoruz.

PlayStation sunumu esnasında God of War Ragnarok duyuruldu

God of War Ragnarok, PlayStation sunumuna damga vuran isimlerden oldu. Her ne kadar çok fazla bir bilgi verilmemiş olsa da, eminiz ki serinin hayranları bu fragmandan da bir şeyler çıkaracaktır. Böylesine büyük bir oyun için gösterilen fragman öyle kuru kuru gösterilmez çünkü. Zaten video içerisinde de fark edersiniz ki, birtakım rünler mevcut. Bu rünlerin tam olarak ne anlama geldiğini çözmek isteyen çok fazla hayran olacaktır. Tahminimiz, düz Ragnarok yazıyor olduğu çünkü zaten harfler de birebir aynı sayıda.

Bir başka oyun hakkında verilen bilgi ise God of War Ragnarok çıkış tarihi hakkında oldu. Elbette net bir çıkış tarihi verilmedi God of War Ragnarok için fakat en azından bir aralık belirtildi. Verilen bilgilere göre 2021 yılında çıkış yapacak. Fakat bir şey kafamızı karıştırıyor. Henüz gösterecek en ufak bir şey olmamasına rağmen, 2021 yılında yetişeceğinden bahsediliyor. 2016’da gösterilen oynanış fragmanına rağmen God of War, 2018 yılında çıkmıştı. Bu durum da, oyunun ertelenebileceği ihtimalini kafamıza sokuyor ama yine de şimdiden net bir şey söylememiz pek mümkün değil.

Umarız ki, geliştirici ekipler God of War Ragnarok üzerinde yeterince iyi bir şekilde çalışabilir ve gerçekten 2021 yılında, ertelenmeden bizlere kaliteli bir yapım sunabilirler. Çünkü, bir önceki yapım gerçekten hayran bırakıcı hatta direkt PS4 aldırıcı bir yapımdı. Bakalım, bu seferki yapım ne kadar kaliteli olacak?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.