God of War, bu ayın sonunda New Game+ güncellemesi alacak

God of War, bu ayın sonunda New Game+ güncellemesi alacak

Oyunu en baştan oynamak ister misiniz?

Sony, PlayStation 4 platformunun sevilen oyunu God of War için sunulacak yeni güncellemenin çıkış tarihine ve içeriğine dair açıklamada bulundu. Oyunun çıkışından beri beklenilen New Game+ oyun modu, içerisinde bulunduğumuz Ağustos ayının sonunda sunulacak güncelleme ile birlikte oyuna gelecek. Modun sunacağı oyun deneyiminin detayları da çıkış tarihinin açıklandığı duyuru ile birlikte Sony tarafından bizlere aktarıldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

God of War, yeni güncellemesine bu ayın sonunda kavuşacak.

Bu ayın sonunda yayınlanacak güncellemenin ardından oyunu bitiren bütün oyuncular New Game+ modunda oynayabilecekler. Üstelik mod için herhangi bir zorluk kısıtlaması getirilmediğini, kolay seviyede oynayan oyuncuların da faydalanabileceğini belirtelim. Uzun lafın kısası eğer oyunun ana senaryosunu tamamladıysanız, New Game+ modunu deneyimlemenizi engelleyen herhangi bir kısıtlama bulunmuyor.

New Game+ modu, yepyeni bir oyun deneyimi sunuyor.

New Game+ modu ile birlikte oyundaki seyahatiniz boyunca işinize yarayacak pek çok yeni ekipman da ekleniyor. Bunun yanı sıra moddan herkesin beklediği üzere çok daha zorlu düşmanlar God of War dünyasına adım atacak. Oyundaki sinematikleri geçme imkanını da Ağustos ayının sonunda sunulacak güncelleme ile birlikte elde edeceksiniz. Tabii ki bunu yapabilmek için önce oyunu tamamen bitirmeniz, ikinci sefer oynarken sinematikleri geçmek istemeniz gerekiyor. Dilerseniz hemen aşağıdan güncelleme ile ilgili Sony tarafından paylaşılan detayları inceleyebilirsiniz.

  • Kratos ve Atreus’un hikayesini önceden sahip olduğunuz bütün zırhlar, geliştirmeler, tılsımlar, kaynaklar, yetenekler ile istediğiniz zorluk seviyesini seçerek yeniden yaşayın.
  • God of War yeteneklerinizi çok daha yüksek seviyelerdeki düşmanlara karşı test edin. Üstelik bunlardan bazıları daha önce görmediğiniz numaralar ile karşınıza çıkabilirler.
  • New Game+ moduna özel olarak sunulan yeni bir ekipman nadirlik seviyesi yaratmanız ve yükseltmeniz için sizlere sunuluyor. “Skap Slag” adındaki yeni bir kaynağı toplayabilir ve ekipmanlarınızı en iyinin de iyisi demir ustalarına yaptırabilirsiniz.
  • Yeni özelleştirme seçeneklerini yepyeni ve güçlü zırh setleri, geliştirmeler ile keşfederek oyunu daha önce deneyimlemediğiniz bir şekilde oynayın.
  • Son olarak, New Game+ ve normal oyun modlarına yeni getirilen sinematikleri geçme seçeneği ile aksiyona anında geri dönün. Bunu yapabilmek için God of War’u bir kere tam olarak bitirmeniz gerekiyor.


God of War
God of War inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.