Menü
https://leadergamer.com.tr/amd-radeon-rx-vega-turkiye-satis-fiyati/

God of War

Yapımcı SIE Santa Monica Studio
Dağıtımcı Sony Interactive Entertainment
Tür
Çıkış Tarihi TBA
God Of War 14 Ağustos 2017 20:11

God of War filminde Kratos olarak Aquaman aktörünü görebiliriz

Sony, Jason Mamoa ile iletişime geçer mi?


Jason Momoa dediğimizde herhalde aklımıza ilk gelen şey Game of Thrones’dur. Çünkü bu isim, dizideki başarılı oyunculuğu ve karizması ile geniş bir hayran kitlesi elde etti. Hatta dizideki erken ölümü ile herkesi üzdü de diyebiliriz. Çoğu Game of Thrones hayranı onu dizide daha fazla görmek isterdi. Yine de kendisini, bu yıl gösterime girecek Justice League filminde Aquaman olarak izleyebiliriz. Gelecekte de onu Kratos olarak neden görmeyelim? Bu hiç de fena olmazdı diye düşünüyoruz. Sonuçta Khal Drogo ve Aquaman gibi sert karakterleri oynamakta oldukça başarılı olduğunu hep beraber gördük. Peki, bunları neden söylüyoruz? Çünkü Aquaman aktörü, God of War filminde Kratos olarak oynayabileceğini belirtti.

God of War filminde Kratos olarak Aquaman aktörünü görebiliriz

Sony’nin uzun zamandır God of War filmi üzerinde çalıştığını hepimiz biliyoruz. Film hakkında henüz elle tutulur pek bir bilgi mevcut değil. Yine de başrol oyuncusu hakkında bir ipucu yakın zamanda elde etmiş olabiliriz. Geçtiğimiz günlerde Jason Momoa bir panele katıldı. Panelde kendisine God of War serisi hakkında ne kadar bilgi sahibi olduğu soruldu. Daha da önemlisi, God of War filminde ana karakteri oynamayı düşünür müydü diye soruldu. Jason Momoa da Kratos’un fotoğraflarını gördüğünü, onu canlandırmayı istediğini söyledi. Hatta bu olası rol için ne kadar hevesli olduğu gözlerden kaçmadı. Karakter portfolyosuna Kratos’u katıp katmayacağını zaman gösterecek gibi duruyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Aras Samimi Editör