God of War incelemesi hakkında duyuru

God of War incelemesi hakkında duyuru

God of War incelemesi hakkında bu açıklamayı yapma gereği duyuyoruz.

DUYURU

God of War incelemesi hakkında bu açıklamayı yapma gereği duyuyoruz.

10 Nisan 2018, 18:50’de yayımladığımız God of War incelemesinin ardından PlayStation Türkiye’nin PR ajansı, tarafımızı arayarak God of War’un dünyadaki ambargo tarihi bilgisini bizlerle paylaştı.

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki, elimizdeki God of War kopyası kesinlikle PlayStation Türkiye tarafından verilen bir inceleme kopyası değildi. Bu kopya, tamamen kendi çabalarımızla bulduğumuz oyunun piyasaya çıkacak sürümüydü. Dolayısıyla ambargo hassasiyet bu konuda bulunmuyordu.

Biz okuyucularımıza dolu dolu içerik hazırlamak için üstümüze düşen görevi yerine getirdik ve büyük bir heyecan ile yılın en çok beklenen oyunlarından olan God of War hakkında satın almayı düşünecek kullanıcılara vermek istediğimiz incelemeyi yayına aldık.

PlayStation Türkiye’nin PR ajansı bu incelemeyi global ambargo sürecine dahil etmek istediğini rica etti ve biz de bu ricalarını geri çevirmedik. Ardından, incelememizi 10 Nisan 2018, 23:50’de yayından kaldırdık. Aynı incelemeyi ambargo kalktığı zaman yine aynı adresten siz okuyucularımız ile paylaşacağız.

Herhangi bir sorumluluğumuz bulunmayan ambargo tarihi ve gizlilik sözleşmesi (NDA) ile ilgili bu durum karşısında oyun basınının tarafımıza yaptığı karalama çalışmalarını ise üzüntüyle karşılıyoruz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın