Sony Santa Monica, God of War için 1.13 yamasını yayınlandı

Sony Santa Monica, God of War için 1.13 yamasını yayınlandı

Oyuncuların canını sıkan pek çok sorun, bu güncelleme ile çözüme kavuşuyor.

İlk olarak 2005 yılında PlayStation konsolu için satışa sunulan ve her yaştan oyuncunun büyük oranda beğenisini toplayan God of War serisinin yeni oyunu, 20 Nisan tarihinde çıkışını gerçekleştirmişti. Geliştiriciliğini Sony Santa Monica stüdyosunun üstlendiği God of War için geçtiğimiz saatlerde yeni bir yama yayınlandı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

God of War

Oyuna gelen üçüncü güncelleme olan 1.13 yamasının odak noktasında oyun içi hataları gidermek var. Daha pürüzsüz bir oyun deneyimi için iyileştirmeler barındıran güncellemenin kapsamlı yama notları ise henüz paylaşılmadı. Tüm bu güncellemelere rağmen God of War hala tüm hataların giderildiği kusursuz bir oyun deneyimine erişemedi. Oyunun çıkış sürümünün hatalardan olabildiğince temizlenmiş olması sayesinde, şu anda var olan hatalar oyuncuların canını sıkacak seviyede değil.

1.13 güncellemesinin ardından, geliştirici stüdyo oyuna yakında gelecek daha büyük bir güncellemenin sözünü verdi. Sözü verilen bu güncelleme ile birlikte fotoğraf modunun ekleneceği de geliştiriciler tarafından paylaşılan bilgiler arasında. Oyundaki hataların giderilmesi çok uzun sürmeyecek ve geliştiriciler yeni içeriklere odaklanmaya başlayacaktır.

God of War yamaları şimdiye kadar ne getirdi?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Daha önce yayınlanan 1.12 güncellemesi, birçok oyuncunun şikayetçi olduğu oyun içi yazı boyutunu büyütmesine olanak veriyor ve genel iyileştirmeler içeriyordu. Oyunun çıkışından hemen sonra yayınlanan 1.11 güncellemesi ile birlikte ise ekran ölçekleme hatası giderilmişti. Her iki yamanın da hata düzeltmelerine odaklanması, Sony Santa Monica’nın oyunu temizlemek konusunda kararlı olduğunu gösteriyor.

Uzun zamandır çıkışı büyük bir heyecanla beklenen God of War, geçtiğimiz günlerde Birleşik Krallık satış listesinin birinciliğine yerleşmişti. Kendi serisine ait satış rekorunu yenileyen oyunun daha büyük başarılara ilerlemesi bekleniyor.


God of War
God of War inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.