God of War Birleşik Krallık listelerinde en üst sırada

God of War Birleşik Krallık listelerinde en üst sırada

Açık konuşalım, listenin birincisine kimse şaşırmadı.

God of War, Birleşik Krallık’ta çok iyi bir başlangıç yaparak kendi serisindeki diğer oyunlarla karşılaştırıldığında en hızlı satış yapan oldu. Geçtiğimiz cuma günü yani 20 Nisan 2018 tarihinde çıkışını yapan oyun, yalnızca serinin en hızlı satanı olmakla kalmayarak Birleşik Krallık satış listesinin liderlik koltuğuna oturdu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

God of War

GoW Sony’e özel bir diğer oyun olan Shadow of the Colossus’u da geride bırakmayı başardı. Oyun, serinin en son oyunu ve rekorun eski sahibi olan God of War 3’ün 1 haftalık satış rakamından 35% daha fazla sattı. GfK Chart-Track’e göre oyun haftalık listede de en üst sıraya çıkarak, aynı unvanı daha önce almayı başaran God Of War 2 ve 3’ün yüzünü kara çıkarmadı.

İkincilikte Ubisoft’un en yeni oyunu Far Cry 5’i görsek de, listenin 3. sırasında yine Sony’e özel bir başka bir oyun olan Yakuza 6: The Song Of Life bulunuyor. Bunların yanı sıra, FIFA 18 ve Grand Theft Auto 5 de konumları değişse de her zamanki gibi listede yer bulmaya devam ediyorlar. Listedeki diğer oyunları da merak ediyorsanız, hemen aşağıdan incelemeye başlayabilirsiniz.

God of War oyununun liderlik ettiği listenin ilk 10 sırası şöyle:

1- God of War
2- Far Cry 5
3- Yakuza 6: The Song of Life
4- FIFA 18
5- Mario Kart 8: Deluxe
6- Super Mario Odyssey
7- Fallout 4
8- PlayerUnknown’s Battlegrounds
9- The Legend of Zelda: Breath of Wild
10- GTA 5

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyunun Türkiye listelerindeki durumu hakkında ise bir bilgimiz yok fakat Dijital Deluxe sürümünün fiyatıyla alakalı ilginç bir haberimiz var.


God of War
God of War inceleme    Haber  |  PlayStation 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.