Yeni God of War içerisinde opsiyonel bölüm sonu canavarları da olacak

Yeni God of War içerisinde opsiyonel bölüm sonu canavarları da olacak

Ayrıca oyunun geliştirici ekibi, oyunda neden zıplama tuşunun olmayacağını da açıkladı.

PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro sahipleri tarafından merakla beklenen yeni God of War oyunu, çıkışını 20 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirecek. Oyun, bu tarihte çıkışını gerçekleştirecek ve oyunculara onlarca saatlik bir God of War deneyimi sunacak. Yapılan yeni açıklamalara göre ise bu deneyim içerisinde opsiyonel bölüm sonu canavarları da olacak. Bahsi geçen oyunun yönetmeni olan Cory Barlog, GameInformer ekibine verdiği yeni bir röportajda bahsetti bu bölüm sonu canavarlarından. Ayrıca yönetmen, oyunda neden zıplama tuşunun olmayacağını da açıkladı. Eğer dilerseniz oyun için açıklanan yeni detaylara, haberimizin devamından göz atabilirsiniz.

Yeni God of War oyunu için yeni görseller yayımlandı

Oyunun yönetmeninden gelen ilk açıklamalara göre, daha önce de dediğimiz gibi God of War içerisinde opsiyonel bölüm sonu canavarları bulunacak. Oyuncular, bu bölüm sonu canavarları ile eğer isterlerse savaşacak. Bunun haricinde, yine yönetmenin söylediğine göre Kratos, kendi can barını yükseltebilecek. Zaten bu oyun içerisinde bazı RYO ögeleri bulunduruyor. Can seviyesinin geliştirilebilir olmasına da pek şaşırmadık.

Cory Barlog, yaptığı açıklamaların devamında zıplama tuşundan da bahsetti. Yapılan açıklamalara göre yeni God of War oyunu içerisinde herhangi bir zıplama tuşu olmayacak ama yönetmenin dediğine göre, oyuncular bu tuşu kesinlikle özlemeyecek ve oyun içerisinde kullanma gereği de hissetmeyecek. Belki de Kratos gibi ciddi bir karakterin, her yere zıplayarak gitmesi, geliştirici ekibi rahatsız etmiştir… Tabii bu işin şakası, mutlaka işin arka planında zıplama, bazı mekaniklerin önüne geçiyordur ve bu yüzden oyundan kaldırılmıştır. En mantıklı açıklama budur.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın