Yeni God of War oyunu neredeyse 50 saat bile sürebiliyor

Yeni God of War oyunu neredeyse 50 saat bile sürebiliyor

Ayrıca oyunun indirme boyutu da belli oldu.

20 Nisan 2018 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için çıkışını gerçekleştirecek olan God of War oyunu, birçok oyuncu tarafından merakla bekleniyor. Birçok oyuncu, bu oyun hakkında yeni bilgiler alabilmek için merakla bekliyor. İşte bugün de God of War hakkında birkaç yeni bilgi ortaya çıktı. Oyun hakkında sizlere vereceğimiz ilk bilgi, oyunun maksimum oynanış süresi hakkında olacak. Çünkü oyunun yönetmeni, bu konuda bir açıklama yaptı. Ayrıca oyunun indirme boyutunu da sizlere belirteceğiz çünkü oyunun inceleme kopyaları dağıtılmaya başlandı. Tabii bize gelmedi henüz. Pek şaşırtıcı değil, değil mi?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Cory Barlog tarafından yapılan açıklamalara göre, oyunun geliştirici ekibinden bir sistem tasarımcısı, oyundaki her şeyi tamamlayarak, oyunu %100 şekilde bitirdi. Açıklamalara göre bu tasarımcının oynanış süresi ise 43 saat olarak kaydedildi. Ayrıca yönetmenin söylediğine göre ekip, en başta oldukça küçük sayılabilecek bir video oyunu yaptığını düşünüyordu. Oyunu test etmek için yapılan oynanış anlarında ise oyunu baştan sona bitirmek tam 5 gün sürünce, ekip büyük bir video oyununu yaptıklarının farkına vardı.

Yeni God of War oyunu kaç GB olacak?

Oyunun süresi haricinde, bir de indirme boyutu var. Yabancı basından gelen bilgilere göre yeni God of War oyununun indirme boyutu 44.46 GB. Peki, yabancı basın bu bilgiyi nereden biliyor olabilir? Çünkü Sony, yurt dışında oyunun inceleme kopyalarını dağıtmaya başladı. Türkiye’de ise herhangi bir ses yok. En azından bizim cephemizde yok. Zaten Sony ekibi artık bizleri şaşırtmıyor. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu oyununun çıkışından haftalar sonra gelmesi, PlayStation 4 için Shadow of Colossus oyununun hiç gelmemesi ve daha nice örnekleri unutamıyoruz.


God of War
God of War inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.