Menü
https://leadergamer.com.tr/crysis-2-gdc-de-ve-ilk-oyunici-videosu/
12 Mart 2010 19:26

God of War 3’de Seks Sahnesi

Sony’nin bu yıl en güvendiği yapımlardan biri olan God of War 3’den cinsel içerikli oyun içi görüntüler piyasaya sızdı. Oyunun çoğu fanı tarafından ilgiyle karşılanan […]


Sony’nin bu yıl en güvendiği yapımlardan biri olan God of War 3’den cinsel içerikli oyun içi görüntüler piyasaya sızdı. Oyunun çoğu fanı tarafından ilgiyle karşılanan bu görüntü; spoiler edinmek istemeyen fanlara pek yaramadı.

Dragon Age: Origins, Mass Effect, Heavy Rain, Assassin’s Creed 2 gibi son dönemlerde çıkan çoğu oyunlarda bu tür sahneler ile karşı karşıya kalıyoruz. Ayrıca Rockstar Studios’un başını çok ağrıtan GTA: San Andreas’ın modu olan Hot Coffee’da da cinsel sahneler ile karşılaştık.

Serinin önceki oyunlarında olduğu gibi God of War 3’de de mini bir sex oyununu oynama şansına sahip oluyoruz. Bu mini seks oyununda ise Güzellik Tanrıçası olan Afrodit’in odasını giriyoruz ve Kratos’un yataktaki performansına göre oyun içerisinde puan kazanıyoruz. Bu mini sex oyununun internete sızan videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

[pro-player width=’620′ height=’400′ type=’video’]http://assets.leadergamer.com/video/God-of-War-3-Sex-Sahnesi.mp4[/pro-player]

http://assets.leadergamer.com/video/God-of-War-3-Sex-Sahnesi.flv
Gökhan GIRGIN Editör