Gladiux görseller ve bir de fragman ile duyuruldu

Gladiux görseller ve bir de fragman ile duyuruldu

Gladiux bizleri kanlı arenalara davet ediyor.

Starcaster Games’in geliştirmeye başladığı fakat şu an erken aşamada bulunan yakın dövüş odaklı aksiyon oyunu Gladiux duyuruldu

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gladyatörlerin bulunduğu bir tarihsel dönemi ana odağına oturtacak olan Gladiux, oyunculara gerçekçi bir yakın dövüş deneyimi sunmayı hedefliyor.

Gladiux’ta oyuncular karakterlerini eğiterek turnuvalara sokabilecek ve ölümcül düellolardan sağ çıkmaya çalışacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bu zorluklara, karakterimizin özgürlüğünü kazanmak için katlanacağımızı açıklayan geliştirici ekip, bizleri hikaye hakkında da biraz fikir sahibi yapıyor.

Gladiux için duyuru fragmanı paylaşan ve oyunu biz oyunculara ilk kez gösteren Starcaster Games’in üzerin durduğu bir konu daha var.

Geliştirici ekip, şu an için oynanış mekaniklerinin ve grafik kalitesinin de erken geliştirme aşamasında olduğunun altını çiziyor.

Geliştirme aşamasının sonunda elde edilecek ürünün, duyuru fragmanındakine göre çok daha kaliteli olacağını söyleyen Starcaster Games yeni oyunları için oldukça umutlu.

Buna ek olarak, şu anda paylaşılan fragmanın, final ürününün kalitesini temsil etmediğinin de altını şiddetle çiziyorlar.

Duyuru fragmanının yanı sıra, oyun içi aksiyona dikkat çeken görseller de paylaşıldı.

Gladiux ile alakalı, yayınlanan duyuru fragmanı ve görseller dışında çok fazla bilgi paylaşılmasa da, yakın dövüş aksiyonunu seven oyuncuların dikkatini şimdiden üzerinde toplamaya başladı.

Bizim fikrimiz, oyunun şu anda yorumda bulunmak için çok erken bir aşamada olduğu yönünde.

Unreal Engine ile geliştirildiği açıklanan Gladiux, 2020 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Gladiux içerisindeki aksiyona odaklanan görselleri aşağıdan bulabilirsiniz.

2020’de çıkışını gerçekleştirecek oyunun duyuru fragmanını izlemek isteyenler için de fragman haberimizin en sonunda yer alıyor.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.