Gigantic: Season of Souls çıkış tarihi belli oldu

Gigantic: Season of Souls çıkış tarihi belli oldu

Perfect World Europe ve geliştirici şirket Motiga, Gigantic’in tekinsiz bir güncellemesi olan Season of Souls’un çıkışını ilan etti.

Bugün, önde gelen ücretsiz çevrimiçi oyun yayıncısı Perfect World Europe ve geliştirici şirket Motiga, Gigantic’in tekinsiz bir güncellemesi olan Season of Souls’un çıkışını ilan etti. Habis savaşçı Ezren Ghal, ilk yeni harita Ember Grove ve profil ikonları, hero seçimi sırasında metin sohbeti ve daha fazlasını içeren başka yeni özellikleri müjdeleyerek, uçan gemisiyle geliyor.

Gigantic

Bugünün güncellemesiyle oyuncular, düşmanlarına hasar vermek, ruhlar toplayıp güçlü yeteneklerle takas etmek için nekromantik güçler taşıyan, orakçı Ezren Ghal’ı kontrol edebiliyorlar. Yeni hero, düşmanlarına karşı kahredici yetenek saldırıları olarak çevrilebilen ruhları çarpışmada toplayarak hasımlarının kaderini değiştirir. Gigantic’in arenalar serisine yeşil ve canlı bir savaş alanı ekleyen Ember Grove, bu şeytani güncellemenin zeminini oluşturuyor. Antik ve harabelerle dolu olan bu yeni harita diğer oyunculara karşı manevra üstünlüğü kazanmak için dikey olarak köşeler ve yarıklar sunuyor.

Tüm oyuncuların kendi hesap ikonunu seçebilmesinin yanı sıra kurucular artık statülerini özel ikonlarla gösterebiliyorlar. Metin sohbeti de hero seçimi aşamasına kadar genişletildi, böylece takımlar yapıları üzerine strateji yapabilecekler. Bu güncellemeyle gelen ek özellikler, Bot Match tavsiyesi ve Mağaza arayüzü güncellemelerini içeriyor. Ayrıca mağazada, Opulent Robes skini, renk varyasyonları ve habis yaratık üzerindeki ustalıklarıyla gösteriş yapmak isteyen oyuncular için Eternal skinler dahil, Ezren Ghal için bazı özelleştirme seçenekleri de şu anda mevcut. Grim Repertoire sepetinin yanı sıra Season of Souls’un tüm skinleri ve içeriği satışta!

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın