Menü
https://leadergamer.com.tr/amd-radeon-rx-500-serisi-duyuruldu/
Ghoul , Steam Greenlight 18 Nisan 2017 20:21

Yepyeni bir Türk korku oyunu olan Ghoul, desteklerinizi bekliyor

Steam Greenlight’ta yeşil ışık yanması için siz de desteklerini eksik etmeyin.


Gün geçtikçe artan Türk yapımı oyunlar kervanına, Ghoul da katılıyor. Miracle Studio tarafından geliştirilen oyun, şu anda Steam‘de yeşil ışık yanması için desteklerinizi bekliyor. Ghoul‘dan bahsetmek gerekirse kısa bir şekilde, ilk olarak oyunda öyle silahları çekip mekanı Texas’a çevirmek gibi bir lüksümüz olmadığı için, Amnesia, Outlast gibi oyunlarda olduğu gibi kaçıp saklanmak gerekiyor. Bu da, oyunun gerçek anlamda bir korku oyunu olmasını sağlıyor.

ghoul

Ayrıca, Miracle Studios, oyunun Steam sayfasında Ghoul‘un konusu hakkında, “Yaşadığın olayların şans eseri gerçekleştiğini söyleyebilir misin? Yoksa yaptıklarının bir sonucu mu? Bir adam ve çalman gereken kesesi. Her zaman aldığın klasik işler gibi. Bu sefer farklı olan ne peki; kaldığın otel? Hedefindeki adam? Oteldeki misafirler? Yoksa kesenin içindeki mi?” şeklinde bir açıklamada bulunmuş. Unreal Engine 4 kalitesinin buram buram hissedildiği oyunun fragmanı, oyunda bizlerin nelerin beklediğini görmek isteyenler için büyük bir yardımcı görevi görüyor. Ayrıca, işin en güzel yanı da, son zamanlarda sık sık karşılaştığımız tanıtım fragmanlarından sonra oyunlarda gördüğümüz grafik kısılması gibi bir durumla da karşı karşıya değiliz. Zira, oyun içi görseller ile fragman aynı kaliteye sahip.

Siz de bir Türk ekibine yardımcı olmak isterseniz, buraya tıklayarak ulaşacağınız Steam sayfasından veya Steam‘e ait uygulamadan Topluluk seçenekleri arasında bulunan Greenlight‘a tıkladığınızda açılan sayfada Ghoul ismini aratarak oyunu bulabilir ve ekibe destek olabilirsiniz. Hemen aşağıda ise Ghoul‘un fragmanını izleyebilirsiniz. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Alper Dalan Editör