Türk yapımı korku oyunu Ghoul için bir oynanış fragmanı yayımlandı

Türk yapımı korku oyunu Ghoul için bir oynanış fragmanı yayımlandı

Çok ince dokunuşlara şahit olduğumuz fragman sizlerle. Özellikle ilk sahne, çok muhteşem.

Geçtiğimiz günlerde, Unreal Engine 4 kalitesi ile bizleri karşılayacak olan Türk yapımı korku oyunu olan Ghoul‘u sizlerle paylaşmıştık hatırlarsanız. Paylaşmış olduğumuz ve sizlerin de desteğini bekleyen Ghoul için, geliştirici ekip olan Miracle Studios tarafından oynanışı da gösteren bir fragman yayımlandı. Sadece bu da değil, hikayeyi anlayabileceğimiz bir güncelleme de, oyunun Steam Greenlight sayfasında yayımlandı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ghoul

İlk önce hikayeden bahsedelim sizlere. Oyunun Steam Greenlight sayfasında hikaye, “İşini yapmak için geldiğin otelde Nil isimli karakteri yönlendiriyorsun. Karakterin bir hırsız, özel teklifler üzerine yaptığı görevlerde bu sefer yapması gereken bir adamın sahip olduğu keseyi çalmak. Fakat bu sefer farklı olan bir şey var. Kesenin sahibi ya da kesenin içindeki mi? Belki de otel? Fakat çaldıktan sonra öğrendiğin tek bir şey var, peşindeki her neyse sesini ve hareketlerini algılayabiliyor, ama göremiyor. Yaşamak istiyorsan nefesini tut ve hareket etme.” şeklinde açıklanmış.

Yayımlanmış olan fragmana gelecek olursak, Unreal Engine 4‘ün kalitesini başarılı bir şekilde kullanmış olduklarını görebiliyoruz. Özellikle, Ghoul‘da mekanımız olan otelin içerisini görebildiğimiz yeni oynanış fragmanının ilk saniyelerinde dikkatleri çeken Mustafa Kemal Atatürk portresi, çok ince, fakat bir o kadar da muhteşem bir dokunuş olmuş. Bu sebeple, yapımcı arkadaşların da elleri dert görmesin. En iyisi biz lafı daha fazla uzatmadan sizleri fragman ile baş başa bırakalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Unutmadan belirtelim, bir Türk yapımı olan Ghoul sizlerin de desteklerini bekliyor. Oyunun Steam Greenlight sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.