Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.07.2021

Görünüşe göre Ghostwire Tokyo, bulunduğumuz 2021 yılı içerisinde çıkış yapmayacak. Verilen bilgilere göre Ghostwire Tokyo çıkış tarihi ertelendi ve artık 2022 yılı içerisinde çıkması planlanıyor. Oyunun arkasında bulunan Tango ekibi, her ne kadar olabildiğince hızlı bir şekilde oyunu, oyunculara ulaştırmak isteseler de, çalışanların sağık ve sıhhatlerinin söz konusu olduğunu dile getirdi.

Ghostwire Tokyo için duyurulan yeni çıkış tarihi 2022

Japonya, şu anda COVID-19 pandemisinde giderek vakaları artan bir ülke. Durum böyle olunca da, çalışanların sağlık ve sıhhatlerinin daha ön planda tutulması gayet doğru bir karar olmuş diyebiliriz. Sonuçta, her ne kadar oyunları oynamayı, tecrübe etmeyi fazlasıyla seviyor olsak da, bu oyunları yapanların da insan olduğunu ve sağlıklarının bizimki kadar önemli olduğunu unutmamak gerek.

Ghostwire Tokyo, PC ve bir süre boyunda sadece PS5 platformuna özel olarak duyurulmuştu, Bethesda ekibinin 2019 yılındaki E3 sunumunda. Oyunun hikayesine göre, Tokyo’da yaşayan insanların büyük kısmı, Visitor adı verilen ruhlar gelince yok oluyor. Bu süreç esnasında da, ana karakter olarak sıra dışı güçler gelişmeye başlıyor bizim içimizde. Biraz ilerledikten sonra da, maskeli bir ekiple karşılaşıyoruz. Bu ekip de, şehirde neler olup bittiğinin arkasında yatan sırra hakim. Dilerseniz, haberimiz içerisinde Ghostwire Tokyo’nun oynanışı ile ilgili bir video da paylaştık. Yolda olan yapımın neler sunacağını, bahsini etmiş olduğumuz video içerisinde de görebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.