Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, bir süre boyunca ücretsiz

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, bir süre boyunca ücretsiz

Ön yükleme tarihleri de haberimizde.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands biz oyuncularla buluşalı bayağı bir zaman oldu artık. Hatta, ek paketler bile, bekleyenlerine kavuştu. Şimdi de, Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, biz oyunculara bir süre boyunca ücretsiz olarak sunuluyor. Siz sormadan önce hemen söyleyelim. Hayır, oyun tamamen bizim olmuyor, sadece kısa bir süreliğine. Zaten bir süredir, bu tarz deneme sürümü kıvamındaki etkinliklere de alıştık artık iyice. Ubisoft ekibi, yeni gelecek olan Ghost War modunu kutlamak için böyle bir adım atıyor.

Ghost Recon Wildlands, bir süre boyunca ücretsiz

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, ücretsiz olduğu süre boyunca, aynı zamanda indirimde!

Tarihleri merak ettiğinizi hisseder gibiyiz ve en iyisi sizleri fazla bekletmeden hemen ücretsiz sürenin detaylarına geçelim. Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, bütün oyuncular için 12 Ekim 2017 tarihinden, 16 Ekim 2017 tarihine kadar ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Evet, yanlış duymadınız, bütün oyuncular için. Yani, PC, Xbox One ve PlayStation 4 oyuncuları da bu ekibe dahil. Oyunun dosyalarının büyük olması sebebiyle olsa gerek, PlayStation 4 oyuncuları için ön yüklemelerin bugün, yani 10 Ekim 2017 tarihi itibariyle, PC platformu oyuncuları içinse 11 Ekim 2017 tarihi itibariyle açık olacak. Ayrıca, bu etkinlik süresi boyunca, oyuna %50 indirim ile sahip olabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın