Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Special Operations 2 güncellemesi detayları

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Special Operations 2 güncellemesi detayları

Güncelleme oyuncular için yepyeni içerikler anlamına geliyor.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Special Operations 2 ismindeki güncellemesine 24 Temmuz 2018 tarihinde kavuşacak. Güncellemeye az bir zaman kala neler olacağına dair elimizde olan bütün bilgileri tek bir yazıda topladık. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Special Operations 2 güncellemesiyle bu yıl içerisinde alacağı dört güncellemeden ikisini tamamlamış olacak. İkinci güncelleme içerisinde ilginç farklılıklar ve hoş detaylar da içermiyor değil. Ubisoft, oyunun hem PvP, hem de PvE cephesinde güçlenmesini istiyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Special Operations 2 güncellemesi detayları

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Special Operations 2, 24 Temmuz 2018 güncellemesi detayları

Kısaca adıyla Temmuz güncellemesi olarak geçen yenilikler paketinde yok yok. Bunlardan ilk göze çarpanı elbette Permadeath adını verdikleri karakterinizin yeniden canlanamayıp tamamen öldüğü yeni mekanik. Bu yeni ölüm mekaniği herhangi bir zorluk seviyesi için kullanabilir fakat öldüğünüzde yerine yeni bir karakter yaratılacak. Yaratılan karakterinizde birincil silahı temin şekilde verilir ve sizin yapmanız gereken tek şey mermilerinizi ateşlemek olur. Bu hayalet modundayken bile arkadaşlarınız tarafından hasar alabilirsiniz ya da arkadaşlarınıza hasar vurabilirsiniz.

Ubisoft, oyuncuların oynayabileceği kadar cesaret gerektiren, ancak görev bitiminden sonra ortaya çıkan özel ödüller vaat ediyor. PvE oyuncuları da güncellemenin bir parçası olarak yeni bir görev ediniyorlar. Gerçek tek kişilik görev modu oyuna eklenen bir diğer yeniliklerden. Bu mod, oyuncuların yapay zekadan oluşan takım arkadaşlarını tamamen kapatmasına izin veriyor. Prestij sistemi de revize ediliyor ve oyuncular artık Ghost War PvP’de olduğu gibi kampanyada da Prestij Kredileri kazanabiliyor.

Ghost War’un kendisi de doğrudan bir sürü yeni güncelleme alıyor. Zafer ekranı geri dönüyor ve kazanan takımın göstermesine izin veriliyor. Ghost War, iki yeni harita ve bir Gözlemci modu alıyor. Güncellenmiş Prestij sisteminin bir parçası olarak, Ghost War, Prestij Kredilerini ödüllendirecek günlük görevleri de içermeye başlayacak. Böylece ben Prestij sistemi hem de Prestij Kredisi elde etme yöntemleri değiştirilip geliştirilmiş olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands’ın sıkıntı çektiği en büyük noktalardan biri devamlı birbirlerinin aynı görevlerin tekrara düşerek oyuncuyu sıkmasıydı. Bu güncelleme oyunun bütün sorunlarını kökten çözer mi bilemiyoruz ama oyuncularına temiz bir hava aldıracağı kesin. Elbette yeni güncellemeyle birlikte yeni sesli mesajlar, kozmetik ve kişileştirme eşyaları, dans animasyonları gibi estetik yenilikler de eklenecek.


Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands  Satın al
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.