Türkiye

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands haritası ortaya çıktı

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands haritası ortaya çıktı

Ubisoft'un yaptığı en büyük açık dünya aksiyon oyunu haritası.

Açık dünya oyunlarının dev boyutlardaki haritaları, aktiviteleri ve tabii ki zorlu etkinlikleri hepimizi bilgisayar başına kilitlemeye yetiyor. Gerçekten büyük bir haritaya sahip olan Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands’in haritasının içeriği de açıklanınca, oyunun ne kadar zengin olduğu ortaya çıktı. Ubisoft’un yaptığı en büyük açık dünya aksiyon ve macera oyunu haritasıyla karşı karşıyayız, üstelik içi boş değil.

Ghost Recon: Wildlands

Ubisoft tarafından paylaşılan yeni bir görsel, bizlere haritayı tanıtıyor ve detay bilgiler veriyor. Görselde de yazdığı gibi, tamı tamına 21 farklı bölge bizleri bekliyor olacak. Bu 21 bölgenin neye göre ayrıldığını ise oyunda göreceğiz diye düşünüyoruz. Bunun yanı sıra toplam 26 bölüm sonu canavarı bizimle savaşmak için bekliyor olacak. Anlaşılan Ubisoft işleri biraz daha zorlaştırmak istemiş ve oldukça fazla zorlayıcı düşmana yer vermiş.

Görsellerde gördüğümüz son bilgi ise, ekosistem sayısına ait. Oyunda karlı bölgelerden çöllere kadar toplam 11 farklı ekosistemi deneyimleyebileceğiz. Nasıl olacak bu diyorsanız, hemen aşağıdaki görsele bakmanız yeterli olacaktır. Daha önce paylaşılan oynanış videoları ve görsellerle birlikte hepimizi heyecanlandıran Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, haritasıyla da bizleri etkilemeyi başardı.

Ghost Recon: Wildlands

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın