Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands – Fallen Ghosts çıkış tarihi belli oldu

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands – Fallen Ghosts çıkış tarihi belli oldu

Ayrıca, genişleme paketi hakkında birçok detay da bulunuyor.

Ubisoft, geçtiğimiz günlerde Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands‘ bir genişleme paketi olarak karşımıza çıkacak Fallen Ghosts için çıkış tarihi duyurdu. Yapılan duyuruya göre, Fallen Ghosts genişleme paketinin çıkış tarihi, eğer bir sezon geçişi sahibiyseniz 30 Mayıs 2017, eğer sezon geçişiniz yoksa 6 Haziran 2017 tarihini beklemek durumundasınız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands Fallen Ghosts

Ubisoft tarafından yapılan açıklamaya göre, Fallen Ghosts genişleme paketi, Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands‘in hikayesinin devamı. Hikayesinden biraz bahsedecek olursak eğer, Ubisoft tarafından yapılan açıklamalarda, Santa Blanca Cartel‘in düşüşünden sonra Unidad‘in dengeyi sağlayamadığı belirtiliyor. Bu da, Bolivya’da bir sivil savaşa yol açıyor maalesef. Unidad, imkanı olan herkesi, ülkeyi tekrar baştan kurmak için askere çağırıyor.

Maalesef ki Unidad‘in bu asker çağrısı, eski kartel üyeleri, hainlik yapmış özel harekatçılar, paralı askerler ve suçlular gibi hoş olmayan insanların da dikkatini çekiyor, Güney Amerika‘ya kadar hem de. La Extranjeros isimli yeni cephe de bu sayede kuruluyor. La Extranjeros cephesinin anlamı ise, Yabancılar. Orada bulunmaktaki amaçları ise Unidad‘in ülkede hala bulunan Amerikan ajanlarını yok etmek.

Ekibimiz ise geriye kalmış olan Amerikalıları toplamak için tekrar gönderiliyor. Fakat, helikopter rotada ilerlerken vurulup düşürülüyor. Biz de kendimizi herhangi bir dış yardım olmadan bir ormanın ortasında buluyoruz. Sağlam ekipmanlı Los Extranjeros ise bizi bulmak için yaklaşıyor bu esnada. Yani avcı olarak girdiğimiz topraklarda av oluyoruz bu sefer.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yapılan açıklamalara göre Los Extranjeros, 4 farklı tipte karşımıza çıkacak. İlk türü zırhlı olanlar. Bu tip askerler özellikle yakın mesafeli çatışmalarda çok tehlikeli. 2. tip askerler keskin nişancılar, hem de elit keskin nişancılar, sanıyoruz ki fazlasıyla açık ve net ne yaptıkları. 3. tip askerler parazit yapan radyo istasyonları ile donatılmış askerler. Drone ve elektronik diğer ekipmanların kullanımına engel oluyorlar. Son tip askerler de Gizli Operasyon askerleri. Kendilerinde prototip bir görünmez olma aleti ve ellerinde ise arbalet var.

Fallen Ghosts genişleme paketinde, verilen bilgilere göre 15 adet kampanya görevi bulunuyor. 4 farklı patronu, 3 farklı bölgede indirmemiz gerekiyor. Bölgelerde orman ve bataklık da bulunuyor. Ana oyun gibi 4 kişi olarak bitirilebilecek oyunda farklı olan şey, seviye sınırı olan 30‘un 35‘e çıkarılmış olması. Ayrıca, 9 adet yeni yetenek, 6 adet yeni silah, 4 adet kendine has ödülleri bulunan yeni yan aktivite de bizleri bekliyor olacak. Expert ve Advanced zorluklarında yeni ayarlar da yapılacak.

Haberimizin başında da belirttiğimiz gibi, Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands için gelecek olan Fallen Ghosts ek paketi sezon geçişi sahipleri için 30 Mayıs 2017 tarihinde, sezon geçişi olmayan oyuncular için de 6 Haziran 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında mevcut olacak. Hemen aşağıda, Ubisoft tarafından yayımlanan görselleri galeri olarak sizlerle paylaştık.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.