Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Emrah Subaşı, Editör Yazım tarihi: 04.04.2018

Son dönemde Far Cry 5 ile adından başarılı bir biçimde söz ettiren Ubisoft, geçmişte piyasaya sürdüğü video oyunlarını da unutmuş değil. 2017 senesinin sonlarına doğru çıkışını gerçekleştiren Assassin’s Creed Origins ve kısa süre önce çıkan Far Cry 5 ile olumlu yorumlar alan firmanın, aynı şekilde beğeni kazanmayan oyunlarını da hareketlendirme çabasını görüyoruz. Basın tarafından beklentileri tam manasıyla karşılayamadığı ifade edilen Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands için çabalarını sürdüren Ubisoft, 2. yıl geçiş içerikleriyle, açık dünya taktiksel aksiyon oyununu yeniden gündeme taşımaya kararlı gibi görünüyor. Tüm bu Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands gelişmelerinin ise kısa süre sonra oyuncularla buluşacağını ekleyelim.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands için dolu dolu 2. yıl içerikleri geliyor

Ubisoft, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands için çaba sarf etmeyi sürdürüyor.

Öncelikle Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands için gelecek 2. yıl geçişi içeriklerinin; 20 Nisan 2018 tarihi itibarıyla gelmeye başlayacağını belirtelim. Gelecek 2. yıl geçişi yenilikleri hem oyunun tekli oyuncu modu hem de Ghost War PvP modu için geliştirildi. Bu kapsamda önümüzdeki aylarda Special Operations adı altında, 4 farklı büyük güncellemenin geleceği belirtildi. Gelecek güncellemelerde, yeni görevler, farklı ögeler, çeşitli ödüller ve oyunun hayranları tarafından talep edilen bazı özellikler eklenecek. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands için hazırlanan tüm bu güncellemelerin 2. Yıl geçiş paketine sahip olanlara ücretsiz olarak yayımlanacağını ekleyelim.

10 Nisan 2018 tarihiyle birlikte ilk olarak tek oyuncu modu için yeni görevler ve özel ödüllü etkinlikler, oyuna dahil edilecek. Ayrıca yeni bir PvP oyun modu olan Sabotage, beş özel harita, yeni bir sınıf ve özellikler de 2. Yıl geçişiyle birlikte geliyor. Bunlara ek olarak da oyundaki yapay zeka takım arkadaşlarının kıyafetlerinin oyuncu tarafından belirlenebileceğini ekleyelim. Oyuncular, kilidini açtığı giysileri, yapay zekaya sahip takım arkadaşlarını giydirebilecekler. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, 2. yıl geçişinin 29,99 dolara satılacağını da belirtelim.

Sezon geçişi alan oyuncular için ayrıca özel hediyeler de bulunuyor. Yukarıda saydığımız güncelleme paketlerine erişmekle birlikte, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands 2. yıl geçiş paketine sahip olan oyuncular, yeni Ghost War sınıflarına yedi gün erkende erişebilecekler. Ayrıca bu oyunculara özelleştirme paketleri, dört Special Ops ganimet kutusu ve dört Ghost War ganimet kutusu verilecek. Ubisoft tarafından; çıkış tarihinden itibaren dünya çapında 10 milyondan fazla oyuncuya ulaştığı açıklanan Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands için desteğin süreceği belirtiliyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.