Ghost of Tsushima oynanış videosu E3 2018 sırasında gösterildi

Ghost of Tsushima oynanış videosu E3 2018 sırasında gösterildi

Uzun bir süredir beklenilen Ghost of Tsushima'ya ait oynanış görüntüleri sonunda ortaya çıktı.

PlayStation özel oyunu olarak geliştirilen Ghost of Tsushima, E3 2018 sırasında ilk oynanış videosu ile oyuncuların karşısına çıktı. Oyunun sahip olduğu grafikleri ve dövüş mekaniklerini tanımamızı sağlayan bu video, oyuna dair büyük ipuçları veriyor. Samuray olarak oynadığımız oyunda yeri geldiğinde gizliliğe güvenecek, yeri geldiğinde ise düşmanlarımız ile savaşacağız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ghost of Tsushima oynanış videosu

İlk tanıtım videosunda gördüğümüz halat ile tutunarak atlama gibi yeteneklerin oynanışta yer alması oldukça heyecan verici. Dövüş mekanikleri hakkında konuşmamız gerekirse, oldukça akıcı ve oyuna yerleştirilmiş durumda olduklarını söyleyebiliriz. Oynanış videosundan görüldüğü kadarıyla, kılıç dövüşleri ayrı bir arayüz ortaya çıkarmayacak ve oyunun ilerleyişi devam edecek. Tek kelimeyle mükemmel manzaraların önünde dövüşürken istediğiniz ekran görüntülerini almanız bile mümkün olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oynanış videosundan yaptığımız çıkarımlara göre, Moğol işgali altındaki bölgenizi savunmaya çalıştığınızı söyleyebiliriz. Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz oynanış videosu, Ghost of Tsushima’nın şimdiye kadar gördüğümüz ilk oyun içi görüntüleri olma özelliğini taşıyor. Oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip değiliz ancak videoları izlemeye devam ettikçe ipuçları ortaya çıkacaktır diye düşünüyoruz.

Ghost of Tsushima oynanış videosu neler sunuyor?

Videonun sonunda izlediğimiz dövüş sahnesinin mükemmel gözüktüğünü inkar etmemiz mümkün değil. Oyunun atmosferik bütünlük içerisinde ilerleyeceğini işte tam olarak buradan anlayabiliyoruz. Geliştiricilerin Uzak Doğu temasını tam olarak aktarıyor olması ve bunu yaparken oynanış ile çevreyi birleştirmesi kesinlikle takdire şayan. Dilerseniz hemen yukarıdan Ghost of Tsushima oynanış videosunu izleyebilir ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.