Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 06.09.2021

2020 yılında PS4’e özel olarak çıkan Ghost of Tsushima oyuncuların büyük beğenisini kazanmıştı. Oyunun geliştiricisi Sucker Punch, Ghost of Tsushima Director’s Cut adıyla yeni bir genişletmeyi oyuna ekledi. Oyuna İki Adası dahil olmaz üzere büyük yenilikler geldi. Ancak bu genişletme biraz sorunlu çıktı. Director’s Cut için yeni bir güncelleme geldi. Bu en son günceleme sayesinde oyundaki birçok hata düzeliyor.

Ghost of Tsushima Director’s Cut 2.09 yamasıyla İki Adası’ndaki çoğu hata düzeliyor

2.09 sürümünü Sucker Punch dün duyurdu ve şimdi indirilebilir durumda.  Ayrıca Sucker Punch, “Bu yama, bazı kullanıcıların yaşadığı bir çökmeyi düzeltiyor, İki deniz fenerleriyle ilgili bir sorunu çözüyor ve Legends’ta eşleştirme için ayarlamalar içeriyor.

Bu, Director’s Cut için yaklaşık bir hafta içinde yayınlanan üçüncü yama. Sürüm 2.08, 2 Eylül’de yayınlandı ve bir dizi başka hata düzeltildi ve ayrıca PS5 sürümündeki menülerde kozmetiklerin görüntülenmesi için yükleme süresi iyileştirildi. Bu arada, 28 Ağustos’ta yayınlanan sürüm 2.07 yaması, bazı oyuncuların başlangıçta zırhını kaybettiğine dair raporların ardından Fundoshi zırhını New Game+ modunda geri yükledi.

Ayrıca, tekrarlanan bazı görevlerin, oyun yeniden yüklenene kadar oyunculara ödüllerini vermemesi sorunu tamamen gitmiş durumda. Ayrıca bir hafta önce 2.05 ve 2.06 sürümleri olmak üzere iki küçük yama çıkmıştı. Sucker Punch “Bunlar, “birkaç kullanıcının yaşadığı bir çökme” olarak söyledi. Ve oyuncuların Sakai zırhı giyerek İki Adasına varıp ilerleyememe sorunu düzelmiş durumda.

20 Ağustos’ta piyasaya sürülen Ghost of Tsushima Director’s Cut, birçok yenilikle çıkmıştı. Orijinal 2020 PS4 sürümüne yeni bir İki Adası genişletmesi ve yalnızca PS5’e özel birkaç özellik de dahil olmak üzere bir dizi yeni ekleme oyuna gelmişti.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.