Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Ferhat Can Koyuncu, Editör Yazım tarihi: 05.07.2021

Ghost of Tsushima Director’s Cut duyuruldu. Sucker Punch ekibi Ghost of Tsusima’nın birinci yıl dönümünde hayranlarını mutlu edecek bilgiler paylaştı. Samuray macerası genişleyecek ve Jin’in yolculuğunu daha çeşitli ve anlamlı hale gelecek. Sucker Punch ekibi Director’s Cut ile Jin’in hikayesini daha fazlasını sunacak ve gerçek oyun mekaniğini daha da iyi hale getirmenin yollarını arayacak. Director’s Cut ile ilgili aşağıdaki fragmana göz atabilirsiniz.

Ghost of Tsushima Director’s Cut duyuruldu bizi neler bekliyor?

Sucker Punch ekibi yaptığı açıklamada, “Tarihe meraklısıysanız, Tsushima’ya ek olarak, komşu Iki adasının da bu dönemde işgal edildiğini biliyor olabilirsiniz. Bugün, Jin’in yolculuğunda yepyeni bir bölümün geldiğini ve Iki’de geçeceğini açıklamaktan heyecan duyuyoruz. Bu yeni hikâyede Jin, bir Moğol varlığına dair söylentileri araştırmak için adaya gidiyor. Ama yakında kendini bulur. Onu geçmişinden bazı travmatik anları yeniden yaşamaya zorlayacak derin kişisel çıkarları olan olaylara kapılmış.” dedi.

PS5 cephesinde, yeni oyuncular PS5 sürümünün hem İngilizce hem de Japonca seslendirme için dudak senkronizasyonuna sahip olacaklar. Ayrıca, PS5 sürümünde dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetikleyiciler ile oyun deneyimi daha keyifli hale gelecek. Büyük ölçüde iyileştirilmiş yükleme süreleri, 3D ses ve farklı 4K çözünürlük seçenekleri sunulacak ayrıca 60 fps desteği sunulacak. Ghost of Tsushima Director’s Cut, 20 Ağustos 2021 tarihinden itibaren PS4 ve PS5 için çıkışını yapacak. Oyuna sahip olan oyuncular ufak bir miktar ile oyunlarını yükseltebilecekler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.