Gerçek Elder Scroll arayanların rüyaları gerçek oluyor

Gerçek Elder Scroll arayanların rüyaları gerçek oluyor

Artık her eve bir Elder Scroll şart.

The Elder Scrolls serisi denilince, akan sular durur. Oyun tarihine adını kalın harflerle yazdırmayı başarmış olan The Elder Scrolls V: Skyrim ve öncesinde bulunan bütün oyunlar, Bethesda ekibinin rol yapma oyunları konusunda ne kadar başarılı olduğunu kanıtlayan yapımlardı. Zaten bunları tartışmaya gerek yok, öyle değil mi? Peki, şimdi durduk yere ne diye bunlardan bahsediyoruz? Eğer meraklanmaya başladıysanız, hemen duruma bir çözüm getirelim. Görünüşe göre, Elder Scroll’un da artık gerçekleri bulunuyor. Tabii, öyle gizemli değil. Haberimizin devamında daha rahat anlatacağız derdimizi gibi görünüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gerçek Elder Scroll arayanların rüyaları gerçek oluyor

Elder Scroll da artık gerçek.

Volpin Props isimli bir ekip, bir yarışma için 2 adet Elder Scroll yapmaktaydı. Açıkçasını sorarsanız da, bu konuda bir hayli başarılı olmuş olduklarını söyleyebiliriz. Ortaya çıkan ürünlerin kalitesini tartışmak bile çok anlamsız. Zaten ürüne ait bir görseli, hemen yukarıya yerleştirdik. Muhteşemliğin ötesinde bir kalitede olan bu ürünün yanına bir de kaliteli cosplay eklenince, işler iyice karıştı. Gözümüzü resmen alamaz bir hale geldik. Bu, belki de şeyin etkisidir… Şeyin işte… Anladınız siz onu.

Haberimizin en sonunda sizleri bekleyen video ise, Vulpin Props’a ait. Ürünü nasıl yaptıklarını gösteren video, zaten çok da uzun değil. 4 dakika civarında bir uzunluğa sahip olan videoda, Vulpin Props’un ne kadar ince işler yaptığını görebilirsiniz. Biz, izlerken ağzımız açık kaldı. Ürünü tasarlarken, tutma kısımlarının keçi derisinden olması gibi ince detaylardan tutun da, tomarın keten olmasına kadar çok hayran bırakan özellikleri bulunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.