Geralt’ın sesi, The Witcher 4 hakkında açıklamalar yaptı

Geralt’ın sesi, The Witcher 4 hakkında açıklamalar yaptı

Ayrıca, Cyberpunk 2077 ve The Witcher serisindeki özel sahnelerde edindiği tecrübelerini de paylaştı.

CD Projekt ekibinin şaheseri olan The Witcher serisinin Geralt of Rivia‘sının sesi olan Doug Cockle, The Witcher 4 veya serinin devamı konusunda bir bilgisinin olmadığını belirtti, fakat aynı zamanda Cyberpunk 2077 hakkında açıklama da yaptı. Bildiğiniz üzere, CD Projekt ekibi, Cyberpunk 2077 üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyor ve zaten bu durumu Doug Cockle, “The Witcher 4 hakkında bir bilgim yok. Cyberpunk 2077 üzerine fazlasıyla odaklandıklarını biliyorum.” diyerek açıkladı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Witcher 4

Doug Cockle, The Witcher 4 hakkında bir şey bilmediğini dile getirdi.

Doug Cockle, Cyberpunk 2077 içerisinde onu görme ihtimalimizden de, “Bir şekilde işin içerisinde olmam hakkında konuştuk. Büyük bir rol veya easter egg gibi. En azından böyle umut ediyorum, onlarla çalışmayı gerçekten seviyorum. Fakat, ciddi bir iletişim olmadı. Şakayla karışık konuşuldu.” diyerek bahsetti. Ayrıca, The Witcher serisi hakkındaki düşüncelerini de, “Böylesine uzun bir şeyin bir parçası olmak gerçekten güzel. Yazarlar karaktere hayat verdikçe, daha fazla duygu kattıkça, karaktere zaman içerisinde tekrar bürünmek gerçekten güzel. Büyük bir tecrübe oldu.” şeklinde dile getirdi.

Geralt of Rivia‘nın seks sahnelerinden de bahseden Doug Cockle, edindiği tecrübeleri, “Mastürbasyon yaparken annenize yakalanma hissine benziyor biraz. Fakat biraz da eğlenceli. Doğal olarak utandığınız için, gerçekten zor olabiliyor. Kabin içerisinde kim varsa ona, karakterinizin o yönünü de açmanız gerekiyor.” diyerek anlattı.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.