Menü
https://leadergamer.com.tr/intel-core-i9-7980xe-test-sonuclari/
Celeron 300A , Core i7 2600K 2 Eylül 2017 10:54

Gelmiş geçmiş en iyi işlemciler açıklandı

Bu listedeki işlemcilerden herhangi birini daha önce kullanmış mıydınız?


Oyun ve teknoloji dünyasının gelmiş geçmiş en iyi işlemcileri açıklandı. HardOCP isimli oldukça popüler bir teknoloji sitesi tarafından açıklanan bu liste, tabii ki herhangi bir resmilik taşımıyor fakat kendilerinin fikirleri oldukça önem taşıyor. Bu noktada söylememiz gerekiyor: HardOCP iki liste yayımladı. Bu listelerin bir tanesi basitçe en iyi işlemciler, ikinci liste ise hız aşırtma ile en iyi işlemciler. Sizlerin de aşağıdan görebileceğiniz bu listelerde, performans olarak 8K çözünürlükte 500 FPS verebilen işlemciler değil, zamanına göre en iyi teknolojiye sahip olan, en iyi atılımı, yeniliği yapan işlemciler bulunuyor. Yani bir bilgisayar toplarken bu listeyi kullanmak pek akıllıca olmayacaktır.

Gelmiş geçmiş en iyi işlemciler açıklandı

En İyi İşlemciler

  1. Core i7 2600K
  2. Pentium Pro
  3. Athlon 64
  4. Pentium (1993)
  5. 80386DX

En İyi İşlemciler (Hız Aşırtmalı)

  1. Celeron 300A
  2. Core i7 2600K
  3. Core 2 Q6600
  4. Athlon XP 1700+
  5. Core i7 980X

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör