Geliştirici ekip, yeni Thief oyunu söylentileri hakkında konuştu

Geliştirici ekip, yeni Thief oyunu söylentileri hakkında konuştu

Yine de bir umut işte.

Geçtiğimiz haftalarda, yeni bir Thief oyununun yapım aşamasında olduğu hakkında söylentiler vardı. Her ne kadar, “Olur mu, olur!” dedirtmiş olsa da söylentiler, geliştirici ekip olan Eidos Montreal‘in başında bulunan David Anfossi, bu söylentiler hakkında üzücü haberler verdi. Görünüşe göre, yeni Thief oyunu hakkındaki söylentiler, sadece birer söylenti olmaktan ibaretmiş, maalesef.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Thief

David Anfossi, “Görünüşe göre Thief 5‘i geliştiriyoruz. Şimdi elimizde bir başlık var… Şimdi yapmamız gereken tek şey, bir takım ve bütçe oluşturmak… Unut gitsin!” şeklinde açıklamada bulundu. Yani, yine birileri bizi kandırdı. Fakat, şöyle bir şey daha var. Belki de oyun başka bir stüdyo tarafından geliştiriliyor şu anda? Mobil bir oyunsa, zaten Eidos Montreal tarafından geliştirilmeyecek olan bir yapımdır sonuçta.

Son Thief oyunundan sonra uzun bir süre boyunca seriye yeni oyunlar katılacağını pek sanmıyoruz, açıkçasını sorarsanız. Fakat yine de ne olur, ne olmaz diyerek biz şimdiden önlemlerimizi alalım. Bizce, yepyeni mekaniklere sahip olan sağlam bir Thief oyunu, bu yıl gerçekten çok güzel giderdi. Fakat, serideki oyunların çıkma aralığına baktığımızda ne yazık ki bütün umutlarımız suya düşüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.