Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.03.2021

EA ekibi tarafından Şubat 2020 ayında Criterion Games ekibinin gelecek Need for Speed oyunu üzerinde çalıştığı hakkında bilgi verilmişti. Fakat görünüşe göre işler pek yolunda değil. Zira, yolda olan bu Need for Speed oyunu da, günümüzde birçok oyun gibi ertelendi. Biz haberin detaylarına geçerken siz de hemen aşağıdaki videodan, oyunun sızdırılmış görüntülerine göz gezdirebilirsiniz. Gerçekten de güzel olabilecek bir şeye benziyor.

Yolda olan Need for Speed oyunu neden ertelendi?

Verilen bilgilere göre Criterion Games ekibi, gelecek Battlefield oyunu için DICE’a yardımcı olduğu için bu erteleme ile karşı karşıya bırakıldık. Neyse ki, en azından umutlandıracak bir haberimiz var sizler için. Bu yıl, EA tarafından Codemasters ekibi satın alınmıştı hatırlarsanız. Her ne kadar Need for Speed ertelenmiş olsa da, en azından yolda olan bir Codemasters yarış oyunu var. Yarış oyunu açlığınızı bastırmak için güzel bir fırsat olacaktır.

Yapım aşamasındaki Battlefield oyunu hakkında da EA’in önemli isimlerinden Laura Miele, “Battlefield harika bir şekilde şekilleniyor, ekip inanılmaz derecede sıkı çalışıyor, geçen yıl çok zorladılar ve evet, biz evden çalışıyoruz. Ve bu zor; evden oyun yapmak zor ve EA DICE ekibi biraz yorgun. Harika bir oyunumuz var ve bu oyunda inanılmaz bir potansiyelimiz var. Kazanmak için oynuyoruz; pazara harika bir Battlefield oyunu çıkarmak için oynuyoruz.” demişti Polygon ekibi ile olan konuşmasında.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.