Gelecek hafta gösterime girecek filmler (22 – 28 Nisan)

Gelecek hafta gösterime girecek filmler (22 – 28 Nisan)

26 Nisan 2013 tarihin vizyona girecek filmler

1) Lanetli Kan

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Senarist Wentworth Miller elinden çıkan korku ,gizem ve dram içeren filmin konusu “India” adlı bir kızı ve annesini, babası öldükten sonra “esrarengiz bir adam” olan amcası ziyarete geliyor…

2)İntikam Benim
Niels Arden Oplev’in yönetmenliğini yaptığı suç,dram ve aksiyon filminin konusu;

Victor patronu yüzünden ölen karısı ve kızının intikamını almaya çalışan, New York’un yeraltı suç örgütü liderinin sağ kolu olan cesur bir infazcıdır. Patronu gizemli bir katil tarafından tehdit edilince, Victor da detektifliğe soyunur. Bu sırada eski kurbanlardan biri olan Beatrice (Noomi Rapace) ise Victor’u baştan çıkarmaya ve ona şantaj yapmaya çalışır. Beatrice ile Victor’ın aralarındaki kimya onları şiddetli sonuçlara yol açan öç almaya sürükler.

3)Büyük Umutlar


Mike Newell’in yönetmenliğini yaptığı ve Charles Dickens’ın ünlü eserinden uyarlanan filmin konusu;
Yetim olarak büyümüş Pip’in bir gün kimsenin bilmediği biri tarafından gelen yardımlarıyla beyefendi oluşunun hikayesidir.

4)Acı Reçete


Ünlü yönetmen Steven Soderbergh tarafından yönetilen filmin başrollerinde Channing Tatum, Jude Law, Catherine Zeta-Jones gibi isimler yer alıyor.Filmin konusu;Emily Hawkins, kocası hapse girdikten sonra depresyon ve anksiyete belirtileriyle boğuşmakta olan sorunlu bir kadındır. Kocasının hapisten çıkmasına az kalmıştır ve bu esnada psikiyatrları var gücüyle genç kadını iyileştirmeye çalışır. İlaçların sayesinde yaşamaya çalışan kadın için doktoruyla arasında başlayan ilişki sonrasında işler iyiden iyiye zorlaşacaktır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.