Gears of War filmi, şimdi bir yazara sahip

Gears of War filmi, şimdi bir yazara sahip

Bu yazarı, birçok oyuncu tanıyordur.

Microsoft çatısı altında bulunan bir seri olan Gears of War, en son karşımıza 2016 senesinde Gears of War 4 ile çıkmıştı. Oldukça başarılı bir TPS serisi olan bu seri, sadece oyun sektöründe de kalmıyor. Birçok popüler seri gibi, bu serinin de bir sinema filmi çekilmeye hazırlanıyor. Fakat ekip, henüz işin çok başında. Öyle ki, film için bir yazar bile yeni bulundu. Bu yazarı ise eminiz ki birçok oyuncu biliyordur. Çünkü bu yazarın adı Shane Salerno. Bu isim, yine 2017 senesi içerisinde çıkmış olan Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands senaryosunun yazarlığını yapmıştı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gears of War filmi, şimdi bir yazara sahip

Universal çatısı altında, Dylan Clark tarafından yapılan bu film, görülen o ki oldukça güzel bir şey olacak. Çünkü filmin yazarı, video oyunu sektöründen ve yapımcısı ise sıradaki Batman filminin yapımcısı. Ayrıca, senaryo yazarına geri dönecek olursak, kendisi daha önce Armageddon ve Aliens vs Predator: Requiem projelerinde de yer almıştı. Yani ekip, bu hali ile oldukça deneyimli gözüküyor. Fakat bu güne kadar yapılmış olan video oyunu filmlerini çok beğenemedik. Umuyoruz ki bu biraz daha farklı olur. Peki, sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.