Gears of War 5 ve Gears of War POP tanıtımları yapıldı

Gears of War 5 ve Gears of War POP tanıtımları yapıldı

Bu sunumdan sonra Sony ne yapacak, merak ediyoruz.

Xbox ekibinin E3 2018 etkinliğindeki konferansında, bizleri çok şaşırtan bir olay oldu. Önce, Gears of War POP gösterildi. Kendisi bir mobil oyun olduğu için en başta heyecanlanmış, sonra dudaklarımızı büzmüştük. Hemen ardından ise, bir nükleer bomba niteliğinde Gears of War 5 gösterildi ve neye uğradığımızı şaşırdık resmen. Her iki oyunun da oyun içi görüntüleri, sunum esnasında bizlerle paylaşıldı ve her ikisi de, kendi alanlarında muhteşem görüntülere sahip. Ayrıca, Xbox Game Pass ve PC kullanıcılarını sevindirecek bir haberimiz de var.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gears of War 5 ve Gears of War POP tanıtımları yapıldı

Gears of War 5 ve Gears of War POP, sunumu resmen çalkaladı

Mobil platformlar için yolda olan Gears of War POP, karakterlerimizin çok tatlı versiyonları ile karşımıza çıktı öncelikle. Oyunun bütün ciddiyetini neredeyse yerle bir etmiş, ciddiyetin yerini şirinlik almıştı. En son olarak da, oyunun 2019 yılı içerisinde Apple Store ve Google Play üzerinde mevcut olacağı gösterildi. Başlarda, duvarda beliren simge ile kalbimizin küt küt atmasına sebep olan serinin yapımları, daha sonradan da üzülmemize sebep olmuştu. İşte, tam olarak o anda nükleer bomba gibi serinin 5. oyunu gösterildi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tanıdık simalarla karşımıza çıkan Gears of War 5, oyun içi görüntüleri ve hikayesinden ipuçları ile birlikte bomba gibi düştü karşımıza. Ağzımız açık kaldı bir an fakat kendimize gelmeyi başardık en sonunda. Fragman başlamadan hemen evvel de, oyunun hem Xbox One platformlarına, hem de Windows 10’e geleceğini öğrendik. Bir de, Xbox Game Pass ile birlikte oyuncuları fazlasıyla mutlu edeceğini öğrendik tabii. Microsoft’un bu sunumundan sonra Sony saflarından neler göreceğiz, gerçekten merak ediyoruz.


Gears 5
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.