Gearbox Software, yeni We Happy Few tanıtım videosu yayımladı

Gearbox Software, yeni We Happy Few tanıtım videosu yayımladı

Sahte mutluluk mu, gerçek hüzün mü?

Çıkışına bir aydan az süre kalan We Happy Few hakkında yeni bir tanıtım videosu yayımlandı. Gearbox Software’ın resmi YouTube sayfasında yayınlanan videoda oynanabilir karakterleri görüyoruz. Wellington Wells’in diğer renkli karakterleriyle tanışma zamanı geldi. Mutluluğun ABC’si adıyla yayınlanan tanıtım videosu, izleyicisine, “Sahte mutluluk mu, gerçek hüzün mü?” sorusunu sordurmayı amaçlamış. Videoda kısmen de olsa oynanış elementlerini görmek mümkün.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gearbox Software, yeni We Happy Few tanıtım videosu yayımladı

Gearbox Software, yeni We Happy Few tanıtım videosu yayımladı

2015 yılında Kickstarter kampanyası olarak ilk kez sunulduğundan beri We Happy Few’i dört gözle bekliyoruz. Üç senelik bekleyişle birlikte Microsoft Studios’un stüdyo satın alma haberi gelmişti. Bu videoda We Happy Few’ın diğer oynanabilir karakterlerini görebiliyoruz. Oyunun birincil amacı, Wellington Wells’ten kaçmak isteyen bir İngiliz olan Arthur’a odaklanmışken, yan senaryo materyalleri olarak Gearbox Software, Sally ve Ollie adlı kahramanlar hakkında hikayeler yazmış durumda.

Karakterlerden biri olan Sally hakkında birtakım bilgilere sahibiz bile. Sally, başka hiçbir eczacının yapamayacağı güçlü uyuşturucular yapmakla geçimini sürdüren şık ve sosyal bir kimyacıdır. Ne yazık ki, ortaya çıkarsa hayatını tehdit edebilecek karanlık bir geçmişi var. Bir bağımlısı onun evine girdiğinde ve sırrını açığa çıkardığında, Sally şehri ve geçmişini gölgelere geri götürmek zorunda kalmıştır.

Açık dünya, gizlilik, macera, aksiyon gibi birden fazla türe hitap eden oyun atmosfer olarak bizleri distopyaya götürüyor. 26 Temmuz 2016 tarihinde Steam’e erken erişim etiketi altında çıkış yapan oyunun geliştirilme maratonunun sonuna yaklaşılıyor. Tam sürüm çıkış yapacağı tarih ise 10 Ağustos 2018 olarak belirlenmiş bile. Bu şaşırtıcı olmadı çünkü zaten yayınlamış olduğumuz listede de görülüyor ki 2018 yazında ya da üçüncü çeyrekte çıkmasını bekliyorduk. Üstelik PC, PS4 ve Xbox One platformlarında boy gösterecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.