Gearbox Software ekibinin %90’ı Borderlands 3 üzerinde çalışıyor

Gearbox Software ekibinin %90’ı Borderlands 3 üzerinde çalışıyor

Gearbox çalışıyor.

PAX West esnasındaki alışagelmiş olduğumuz Inside Gearbox Software panelinde, Gearbox Software ekibinin CEO koltuğunda oturan Randy Pitchford, dinleyiciler için Borderlands 3 hakkında önemli bir bilgi verdi. Aslında, tam ve net bir şekilde isim vermedi, fakat kurmuş olduğu cümleden yola çıktığımızda, hangi oyunu kastettiğini fazlasıyla anlamak mümkün oluyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Borderlands 3

Randy Pitchford, stüdyolarının en az %90‘lık kısmının, biz hayranlar olarak Gearbox Software ekibinin üzerinde çalışmasını istediğimiz şeyin üzerinde çalıştığını belirtti. Şöyle bir düşündüğümüzde, “Artık gelsin, lütfen!” dediğimiz oyunlar arasında Gearbox Software ekibinin imzası bulunan bir tek Borderlands serisi geliyor aklımıza. Borderlands, Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel‘in ardından Borderlands 3 mü gelir, yoksa adını başka bir şey mi koyarlar bilemiyoruz, fakat şirketin bir şeyler üzerinde çalıştığı ve bunun bizi kesinlikle sevindireceğini söyleyebiliriz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.


Borderlands 3
Borderlands 3 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.