Gamma Now nedir?

Gamma Now nedir?

League of Legends, Hearthstone, Heroes of the Storm, Counter-Strike: Global Offensive ve Overwatch gibi oyunlarda, bol bol ödül, bizleri bekliyor.

Günümüzde, madencilik aracılığıyla para ve ödül kazanmak mümkün bildiğiniz üzere. Çeşit çeşit veriler göndererek veya elinizdeki GPU ve CPU’ların gücünü ödünç vererek kazanmak mümkün. Bu yazımızın konuğu olan Gamma Now da, madencilik ile ödül kazanabileceğiniz bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. Bizi ilgilendiren yanı ise, madencilik aracılığıyla kazanılan puanlar ile, oyun içi ödüller kazanılabiliyor olması. Bu oyunlar arasında, League of Legends, Heathstone ve Overwatch da bulunuyor.

Gamma Now nedir? Oturduğumuz yerden nasıl oyun içi ödül kazanırız?

Gamma Now sisteminin çalışma prensibinden bahsedelim hemen vakit kaybetmeden. Gamma masaüstü uygulaması ile, bilgisayarınızın işlemci gücünü ödünç olarak veriyorsunuz. Bilgisayarınızın gücünü kullanmalarına izin verdiğiniz süreye bağlı olarak değişiklik gösteren puanlar kazanıyorsunuz. Tabii, kazanabileceğiniz puanları, elinizde bulunan cihazın gücü de etkiliyor. Ardından, sistemin internet sayfasına giriş yapıp, kazandığınız puanlarınızı, seçenekler arasında bulunan herhangi bir oyunda kullanabiliyorsunuz. Ödüller de, seçeceğiniz oyunlara göre farklılık gösteriyor.

Seçeceğiniz Gamma Now ödüllerinin de farklı farklı puanları bulunuyor. Yani, puanlarınız yetene kadar bu puanları biriktirmeniz gerekiyor. Ödülünüzü aldığınızda ise, sizlere kodlar veriliyor. Bu kodları da, hangi oyun için aldıysanız, o oyun içerisinde kullanabiliyorsunuz. Böylece, almak istediğiniz ödülü de elde etmiş bulunuyorsunuz. İşin en iyi yanlarından biri ise, bu bahsini ettiğimiz sistemin ücretsiz olması. Eğer, Gamma Now uygulamasını ne zamanlar kullanmanız gerektiği konusunda tavsiye isterseniz, işlem gücünüzü büyük miktarda yediği için, sizin uyuduğunuz vakitlerde kullanmanızı tavsiye ederiz.

Gün içerisinde kazanabileceğiniz belirli bir puan miktarı yok ne yazık ki. Sistem gereği, bilgisayarınızı ödünç vermiş olduğunuz süreye ve bilgisayarınızda bulunan donanım gücüne bağlı olarak, gün içerisinde kazanabileceğiniz puan değişiklik gösteriyor. Şu anda, sadece Windows işletim sistemlerini destekleyen Gamma Now sistemi konusunda, sizler için bir de kötü haberimiz var ne yazık ki. League of Legends, Hearthstone, Heroes of the Storm, EVE Online, Counter-Strike: Global Offensive ve Overwatch için geçerli olan bu sistem, ne yazık ki henüz her bölgeyi desteklemiyor.

Belirtilen bilgilere göre, Gamma Now uygulaması, an itibarı ile sadece Kuzey Amerika bölgesini destekliyor. Fakat, yine verilen bilgilere göre, diğer bölgeleri de destekleme konusunda çalışmalar yapılıyor. Ayrıca, sistem için kayıtlar da şu anda kapalı. Bunun sebebi de, sistem açılır açılmaz oluşan kullanıcı akınının çok yüksek olmuş olması. Şu anda, eğer bir an önce kaydolmak istiyorsanız, ne yazık ki başvurunuzu yaparak, bekleme listesinde sıranızın gelmesini beklemeniz gerekiyor. Şimdiden sıranızı ayırmak için, buraya tıklayarak açabileceğiniz internet sayfasını kullanabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın