Gamma Now sayesinde Counter-Strike: Global Offensive ve EVE Online ögeleri de kazanılabilir

Gamma Now sayesinde Counter-Strike: Global Offensive ve EVE Online ögeleri de kazanılabilir

Ganimet kutusu madenciliği programını incelerken küçük bir şey dikkatimizi çekti de.

Haberimizi anlatmadan önce, sizlere Gamma denen şeyin ne olduğunu açıklamak istiyorum. Gamma denen bu arkadaş, kripto para madenciliğinde kullanılan madencilik programları gibi çalışan bir uygulama. Bu uygulama, bilgisayarınız boşta kaldığı zaman işlemci ve ekran kartı gücünü kullanarak madencilik yapıyor ve size Gamma Points isimli bir birim kazandırıyor. Gamma Points, Bitcoin gibi harcayabileceğiniz bir kripto para değil. Bu Gamma Points birimlerini sadece bu marka altındaki oyun ögelerinde harcayabiliyorsunuz. Mesela, ekibin duyurduğuna göre şu an sadece Overwatch için ganimet kutuları, League of Legends için RP ve HearthStone için kart paketleri satışta. Fakat biz başı şeyler keşfettik, bu keşiflerimize göre saydığımız oyunlardan daha fazlası desteklenecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gamma sayesinde Counter-Strike: Global Offensive ve EVE Online ögeleri de kazanılabilir

Bahsettiğimiz uygulamanın resmi sitesinin en altında Gamma Innovations ekibinin küçük bir bildirimi bulunuyor. Bu bildirimde ekip, bazı isim haklarının kendilerine ait olmadığını söylüyor. Bu gayet normal bir şey, her internet sitesinin altında benzer açıklamalara rastlayabilirsiniz. Fakat bu açıklamada Overwatch, League of Legends ve HearthStone oyunlarının haricinde iki oyun ismi daha geçiyor: Counter-Strike: Global Offensive ve EVE Online. Şu an beta sürecinde olan bu mikro ödeme madenciliği uygulaması, anlaşılan betadan çıktığı zaman Counter-Strike: Global Offensive ve EVE Online oyunlarına da destek verecek. Çünkü şu an uygulamanın internet sitesindeki hiçbir yerde Counter-Strike: Global Offensive ve EVE Online ismi geçmiyor. Bu yüzden ekibin erkenden bu bilgiyi verdiğini düşünüyoruz.

Demek istediğimiz şudur: Eğer halihazırda bu uygulamayı kullanmaya başladıysanız ve Counter-Strike: Global Offensive veya EVE Online oyunlarını oynuyorsanız, kazandığınız birimleri hemen harcamak yerine, biriktirmek isteyebilirsiniz. Çünkü muhtemelen gelecekte bu iki oyun için de mikro ödeme sistemi Gamma uygulamasına eklenecek. Tabii bu dediğimiz şeyler garanti olmayabilir. Belki ekip, en başta bu iki oyuna da destek vermek istiyordu, bildirimi ona göre hazırladı ama işler ters gitti, iki oyuna da destek verilemedi. Bunun ardından da bildirimi güncellemeyi unuttu bazı insanlar. Bizimki sadece bir tahmin.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın