Xbox, Games With Gold ile Haziran ayında Assassin’s Creed oyunu veriyor

Xbox, Games With Gold ile Haziran ayında Assassin’s Creed oyunu veriyor

Assassin's Creed Chronicles: Russia, Smite: Gold Bundle ve daha fazlası.

Xbox’ın en güzel hizmetlerinden biri olan Games with Gold özelliği, her ay oyunculara ücretsiz oyunlar sunuyor. Her ne kadar bir önceki nesilde kalmış olsa da, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında ücretsiz olarak yeni oyunları tecrübe etmek, biz oyuncular açısından fazlasıyla güzel bir durum. Games with Gold özelliğinin Haziran 2018 ayı içerisindeki konukları da, birçok oyuncunun yüzünü güldürecek cinsten. Zira, listede Assassin’s Creed serisinden de bir oyun bulunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Xbox Games With Gold, Haziran 2018'de Assassin's Creed oyunu veriyor

Xbox, Games with Gold ile Haziran 2018 içerisinde ücretsiz olacak oyunları duyurdu

Xbox One platformu üzerinde, bütün Haziran ayı boyunca Assassin’s Creed Chronicles: Russia ücretsiz olarak indirilebilir olarak karşımıza çıkıyor. Platform için aynı zamanda 16 Haziran 2018 ve 15 Temmuz 2018 tarihleri arasında ücretsiz olarak sunulacak olan Smite: Gold Bundle da gösterildi. Xbox 360 kullanan oyuncular da, Haziran 2018 ayı Games with Gold ile bir hayli mutlu olacak gibi görünüyor.

Xbox 360 platformu için, 1 Haziran 2018 ve 15 Haziran 2018 tarihleri arasında ücretsiz olarak Sonic & All-Stars Racing Transformed bulunuyor. 16 Haziran 2018 ile 30 Haziran 2018 tarihleri arasında ise, LEGO Indiana Jones 2 ücretsiz olarak oyuncuların hizmetine hazır bulunacak. Hemen aşağıda, bizlere bu oyunları sunan özelliğin Haziran 2018 ayı için paylaşılmış olan videosunu izleyebilirsiniz. Peki, bu ay sunulacak oyunlar arasında sizin gözünüze kestirdikleriniz hangileri?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın