Game of Thrones’un 6. sezonu şimdi PlayStation’da!

Game of Thrones’un 6. sezonu şimdi PlayStation’da!

Sadece Game of Thrones değil, Batman v Superman: Dawn of Justice de geldi.

Birçok Sony cihazından ulaşılabilen PlayStation Video servisine geçtiğimiz günlerde 2 yeni başarılı yapıt eklendi. Fimleri veya dizileri satın alabileceğiniz veya sadece kiralayabileceğiniz bu sisteme eklenen yeni yaptılar ise Game of Thrones’un 6. sezonu ile Batman v Superman: Dawn of Justice oldu.

27922576316_75d83657ae_o

PlayStation Video servisine eklenmiş olan Game of Thrones’un 6. sezonu İngiltere bölgesinden 66 liraya satın alınabilirken, işler Batman v Superman: Dawn of Justice filminde biraz daha farklı. Öyle ki, PlayStation hesabınız bu sistemi destekliyorsa, ülkenize bağlı olarak Batman v Superman: Dawn of Justice filmine farklı tarihlerden itibaren ulaşmaya başlıyorsunuz. Fakat karışık olmayan tek şey, filmin 46 liradan satılıyor olması. Ayrıca filmi PlayStation Video servisinden aldığınız zaman, sinemalarda hiç verilmemiş 30 dakikalık ekstra sahneler de izleyebileceğiz

27922576556_bd95c9d1b8_o

PlayStation Video servisi üzerinden Avustralya’dan 29 Haziran 2016 tarihinden itibaren ulaşabilecek olan Batman v Superman: Dawn of Justice, İtalya, İspanya, Almanya, İngiltere ve Fransa ülkelerinden de Temmuz sonuna kadar herkese açılmış olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.