Game Of Thrones final sezonu için 2019 senesine kadar bekleyebiliriz

Game Of Thrones final sezonu için 2019 senesine kadar bekleyebiliriz

Söylenene göre dizinin son sezonunun her bölümü, 1 saatlik TV serisi yine, 1 saatlik sinema filmi hissi verecek.

Game Of Thrones severler, son zamanlarda oldukça üzgün ve aynı zamanda da sevinçli. Dizinin severleri üzgün çünkü, dizinin finali yaklaşıyor. Yine aynı fanlar mutlu çünkü final sezondan önce daha önümüzde 7. sezon var ve 7. sezon için videolar yayımlanmaya başlıyor. Normalde daha erken bir tarihte başlaması gereken 7. sezon, bir süre önce ertelenmişti ve Temmuz 2017 tarihinde başlayacağı duyurulmuştu. Bu sezonun ertelenmesi gibi, görülen o ki final sezon da ertelendi. Hem de 2019 senesine.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Game Of Thrones final sezonu için 2019 senesine kadar bekleyebiliriz

7 bölümden oluşan 7. sezon, bir süre serinin severlerini oyalayacakken, 6 bölümden oluşacak olan final sezon, EW raporlarına göre, diğer sezonlara göre çok daha fazla sinematik olacak. Söylenene göre filmin son sezonunun her bölümü, 1 saatlik TV serisi yine, 1 saatlik sinema filmi hissi verecek. Bu yüzden dizinin son sezonunun yapımının çok uzun süreceği söyleniyor ve bu yüzden de yapımcıların, şu an 2019 senesini düşünüklerini belirtiyor EW raporları.

Peki, Game Of Thrones hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? 7. ve 8. sezondan beklentileriniz neler? Dizinin her sezon başına olan bölüm sayısı zaten düşürülmüştü, buna rağmen hala ertelenme alıyor olması, sizin sinirinizi bozuyor mu? Yorumlarınızı bekliyor olacağız. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.