Gabe Newell’in oğlu Gray Newell, Valve ve Fury ile ilgili konuştu

Gabe Newell’in oğlu Gray Newell, Valve ve Fury ile ilgili konuştu

Artık Gabe Newell'in oğlu ile de tanışma zamanı gelmişti.

Gabe Newell adını birçok kez duymuşsunuzdur muhtemelen. Artık duymayan kaldıysa, saygı duymak düşer bize tabii… Fakat bugüne kadar nerelerde olduğunu da merak ettirir. Biz yine de risk almayıp, kendisinin kim olduğundan bahsedelim özetle. Valve Corporation’ın kurucularından biridir kendisi. Fakat, bu haberimiz onunla değil, daha çok oğlu Gray Newell ile alakalı. Gray Newell, Valve News Network tarafından yayınlanan bir videoda, hem Valve, hem de Fury ile ilgili konuştu. Bu video, aynı zamanda bizler için Gray Newell ile bir tanışma videosu olarak da gösterilebilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gabe Newell oğlu Gray Newell, Valve ve Fury ile ilgili konuştu

Babası Gabe Newell’in yolunu izleyen Gray Newell, Naetyr isimli bir oyun stüdyosunun kurucularından biri. An itibari ile yapım aşamasında bulunan Fury isimli oyunlarından bahseden Gray Newell, yapmış olduğu açıklamalarda, babasının gölgesinden uzaklaşarak kendine ait bir şeyler yapmak istediğini de dile getirdi. Fury, henüz daha yapım aşamasında bulunduğu için, oyunun mekanikleri gibi detaylardan ziyade, etkileyen şeylerin ne olduğundan söz etti. Gray Newell oyun hakkında, “Asıl amaç, topluluğa gerekli araçları vererek, Garry’s Mod, Spore ve Star Citizen evreninde olduğu gibi, insanların kendi tecrübelerini yaratmalarını sağlamak.” dedi.

Hemen aşağıya sizler için yerleştirmiş olduğumuz video, Gabe Newell’in oğlu tarafından yapılan konuşmaları içeriyor. Videonun başlığının, “Gabe Newell’in oğlu ile tanışın” olması da, dikkat çeken durumlardan biri. Biz en iyisi, lafı çok da fazla uzatmayarak, sizleri haberimizin konuğu olan video ile baş başa bırakalım. Videoyu izleyerek, yolda olan yapım, Valve ve haberimizin konuğu olan ünlü ismin gelecek planları konusunda daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Peki, sizce yolda olan yapım, başarılı olacak mı dersiniz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.