Menü
https://leadergamer.com.tr/titanfall-assault-mobil-oyun/
DualShock 4 11 Ağustos 2017 15:35

Futbol sevdalıları için yeni Dualshock 4

Limited Edition PlayStation F.C. Dualshock 4 ile futbol, parmaklarınızın ucuna geliyor.


Forvette Kratos, orta sahada Nathan Drake, defansta Joel ve kalede Örümcek Adam var. Evet, futbolda tek bir takımda 11 oyuncu bulunuyor ama saydığımız bu isimleri tek bir insan olarak kabul edemeyiz herhalde. Özellikle de bu futbolu sahaya taşıyan takım PlayStation F.C. ise. Şimdi, “Bu Leadergamer ne demeye çalışıyor?” diyebilirsiniz, biz de şu an bulduğumuz bu ucuz bağlama cümlesi ile konuya hemen geçiş yapıyoruz: Sony, futbol sevdalıları için yeni bir Dualshock 4 duyurdu. Limited Edition PlayStation F.C. Dualshock 4 adı altında piyasaya sürülecek olan bu kontrolcü, adından da tahmin edebileceğiniz gibi futbol temasına sahip. Kontrolcünün görseline hemen aşağıdan sizler de göz atabilirsiniz bu arada.

Futbol sevdalıları için yeni Dualshock 4

Sizlerin de yukarıdan görebileceği bu kontrolcü, sınırlı sayıda üretilecek. Kontrolcünün bir tarafında PlayStation F.C. logosu bulunurken, diğer tarafında da ikonik PlayStation 4 ikonları ile taktiksel bir tasarım var. Kontrolcünün dokunmatik alanında ise bir futbol sahası tasarımı var, en azından bir sahanın yarısı kadar. Bahsetmiş olduğumuz bu Limited Edition PlayStation F.C. Dualshock 4, çıkışını 29 Eylül 2017 tarihinde, bağımsız olarak gerçekleştirecek. Yani hiçbir PlayStation 4 veya PlayStation 4 Pro kutusuna bağımlı olmayacak.

Sony, bu sonbahar aylarına bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Yeni renklerde gelen konsollar, farklı ve özel tasarımlara sahip olan kontrolcüler derken, bizim elimizde bulunan standart jet siyahı kontrolcü ve PlayStation 4 Pro, inanılmaz basit görünmeye başladı. Belki, düşük bir ihtimal de olsa belki, Sony birkaç yeni tasarım Dualshock 4 bizlere gönderir. Ne dersiniz?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör