Frostpunk ertelendi

Frostpunk ertelendi

Olmadı işte bu...

This War of Mine ve Beat Cop oyunları ile tanınan 11 bit Studios, şu sıralar başka bir PC oyunu üzerinde çalışıyor ve bu oyunun adı Frostpunk. Normalde Frostpunk, 2017 senesinin sonlarına doğru çıkışını gerçekleştirecekti fakat geliştirici ekip yeni bir açıklama yaparak, oyunun erken erişim çıkışının 2018 senesinin ilk çeyreğine ertelendiğini belirtti. Peki, oyun neden ertelenmiş olabilir? Hayır, geliştirici ekip herhangi bir teknik sorun veya kalite sorunu yaşamadı. Yapılan açıklamalara göre 11 bit Studios, Frostpunk oyunlarının çıkışının global olmasını istedi. Bu yüzden de oyuna dil desteği getirmeye çalışıyorlar şu anda. Yapılan açıklamalara göre oyun İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, Çince, İspanyolca ve Lehçe dillerinde çıkışını gerçekleştirecek. Ekip, bu dillere çeviri yapmak istediği için oyunu erteledi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Frostpunk ertelendi

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.