Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.06.2018

24 Nisan 2018 tarihinde piyasaya sürülen Frostpunk, çıktığı günden bu yana oyuncuların zorlu kararlar almasını sağlamış bir yapım. Bir konuda kazanç sağlarken bir yerlerden kaybetmek, insanın duyguları ile oynaması ve daha nice özelliği ile kalbimizi kazanmayı başardı kendisi. Şimdi ise, oyun için 2018 yılı içerisinde çıkacak olan ek paketlerin yol haritası paylaşıldı. Asıl sevindirici nokta ise, bahsini etmekte olduğumuz ek paketlerin tamamının ücretsiz olarak sunulacak olması.

Frostpunk için çıkacak olan ek paketlerin yol haritası paylaşıldı

Frostpunk için 2018 yılında çıkacak olan ek paketler tamamen ücretsiz

Hemen yukarıda bulunan görselde, yolda olan ek paketler için belirtilen yol haritasını görebilirsiniz. Survivor isimli yeni bir modu bizlere getirecek olan ilk paket, Haziran 2018 ayı içerisinde bizlerin beğenisine sunulacak. Bu yeni mod dışında, People & Autamotns isimli yeni bir temel özelleştirme paketi, The Builders isimli yeni senaryo, Endurance isimli yeni oyun modu ve en son olarak da Winter Snapshots isimli güncelleme biz oyunculara sunulacak.

Bizleri sevindiren asıl olay ise, görselde de görebileceğiniz not oldu. Çünkü, sizlere şu anda bahsetmiş olduğumuz içeriklerin tamamı 2018 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Fakat, içerikler sadece bu kadardan ibaret olmayacak, çünkü 2019 yılı için de birtakım planlar mevcut. Yani, en azından görselde bulunan notta böyle belirtilmiş. Frostpunk geliştiricisi olan 11 bit Studios ekibi, anlaşılan oyuncu kitlesini şımartmak için elinden geleni yapacak. Bize de, böylesi bir fırsatın tadını çıkarmak düşüyor elbette.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.