Frostpunk oyununun dijital satış fiyatı belli oldu

Frostpunk oyununun dijital satış fiyatı belli oldu

Aynı zamanda oyunu daha net algılayabileceğimiz bir oynanış videosu geldi.

Kıyamet sonrasını konu alan şehir yönetimi ve hayatta kalma oyunu Frostpunk için belirlenen dijital satış fiyatı açıklandı. Ayrıca, yapım aşamasının sonuna gelen oyunun geliştiricisi 11bit Studios tarafından, oyunun gelişimi ve içeriğiyle ilgili bir video geldi. Bununla birlikte; oyunun kutulu sürümünün kapak tasarımı ve bazı görseller de yayımlandı. Hayatta kalmak üzere stratejik temeller atacağımız oyunun kutulu sürümü için henüz bir fiyat belirtilmedi. Oyunla ilgili daha net fikirlere sahip olacağımız videoyu ve görselleri, haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Frostpunk oyununun dijital satış fiyatı belli oldu

Oyunun geliştiricisi 11bit Studios tarafından Frostpunk oyununun dijital satış fiyatı; 29,99 Dolar olarak belirlendi. Bu fiyat, PC üzerinden oyunun satışının yapılacağı tüm dijital satış platformlarında aynı olacak. Tanıtım toplantısında, oyunun kutulu sürümünün aynı fiyattan satılıp satılmayacağının henüz netlik kazanmadığı açıklandı. Kutulu sürüm için tasarlanan görsel de ayrıca paylaşıldı. Bu görseli merak eden okurlarımız, galeri bölümünden, diğer görsellerle birlikte inceleyebilirler. Görseller vasıtasıyla, oyundaki gelişim sistemini merak eden oyuncular için ip uçları sunuluyor.

Yayımlanan videoda ise oyunun geliştiricilerinin yorumlarıyla birlikte, oyuncuları nasıl bir içeriğin beklediği gözler önüne seriliyor. Hayli tatminkar grafiklere sahip olan Frostpunk, zorlu kış koşullarındaki halkı hayatta tutmak üzere stratejiler geliştirilen, oyuncuyu kaynakların doğru kullanılmasına iten bir oyun olacak. Aynı zamanda, kontrol edilen topluluk üzerinden politika ve benzeri etkilerle yön verilebilecek. Bir çok seçeneğin sunulacağı oyun, türü seven oyuncuların çokça zamanlarını alacağa benziyor. Oyunun, sadece bilgisayarlar için satışa sunulacağını hatırlatalım. Oyunun geliştiricisi 11bit Studios, resmi çıkış tarihini yakın biz zamanda açıklayacağını belirtiyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.