FoxNext Games ve Marvel, gelmiş geçmiş en iyi mobil oyunu yapmaya hazırlanıyor

FoxNext Games ve Marvel, gelmiş geçmiş en iyi mobil oyunu yapmaya hazırlanıyor

PC ve konsol oyun marketini sallar mı, bilemiyoruz ama yeni bir aksiyon RYO, herkesin ilgisini çekecektir.

FoxNext Games, kısa bir süre önce bir geliştirici stüdyosu satın almıştı. Önceden, yine mobil oyunu geliştiriciliği yapan Kabam ekibinin bir stüdyosu olan Aftershock, şimdi FoxNext Games için çalışıyor ve FoxNext Games, yeni mobil oyunları ile piyasayı sallamaya kararlı görünüyor. Çünkü yapılan yeni açıklamalara göre Marvel ve bahsi geçen diğer iki ekip, güçlerini birleştirdiler ve yeni bir aksiyon rol yapma oyunu geliştiriyorlar. Tabii ki mobil platform için. Marvel Evreni’ne bağlı kalacak olan bu mobil oyunun adını, kimle ilgili olacağını, neye benzeyeceğini, hiçbir şeyini bilmiyoruz. Fakat Aftershock ekibi içerisinde, daha önceden Blizzard, Riot Games ve Electronic Arts gibi ekipler ile çalışmış, oldukça deneyimli insanlar bulunuyor. Ayrıca, Marvel ekibinin de artık büyük oyunlar piyasaya sürmek istediğini biliyoruz. Bu yüzden, endişe edecek bir şeyimiz aslında yok.

FoxNext Games ve Marvel, gelmiş geçmiş en iyi mobil oyunu yapmaya hazırlanıyor

Bu oyun hakkında Marvel, “Aftershock ekibi büyük bir oyun hazırlıyor ve bunu sizlere şimdi söyleyebiliyor olduğumuz için oldukça heyecanlıyız. Bu oyun, tam bir paket olacak. Epik hikaye anlatımı, sinematik sahneler ve tabii ki Marvel kahramanları. Hepsi, yüksek kaliteli grafikler ile gelecek ve bizlerin oyun geçmişini bambaşka bir seviyeye çıkartacak.” diyor. Zaten Marvel ekibi daha önce de, “Sürekli televizyon serilerimizin veya filmlerimizin adaptasyonlarını video oyunları ile yapmak istemiyoruz. Yeni Spider-Man oyununda da, Spider-Man: Homecoming filminin adaptasyonunu yapmak istemedik. Süper kahramanın birkaç çizgi romanını kendimize başlangıç noktası olarak belirledik ve o noktadan çıkıp, bağımsız bir oyun geliştirmek istedik. En iyi Spider-Man oyununu yapmak istedik. Bu oyundan sonra da, sadece büyük vuruşlar yapmak isteyen, video oyunlarına aşık olan partnerler ile çalışacağız. Daha sonra da, partnerlerimiz, oyuna mührünü basıp, o oyuna sahip olabilecekler. Biz, video oyunu endüstrisinin saygısını kazanmak istiyoruz.” demişti. Böyle bir adıma şaşırmadık.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer sadece en iyi PlayStation 4 oyunlarını görmek istiyorsanız, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımız mutlaka ilginizi çekecektir. Eğer tüm bu oyunları oynayacak bir televizyon arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız işinizi görecektir. Daha genel kullanım amaçlı bir televizyon arıyorsanız da, en iyi oyun televizyonları başlıklı bir yazımız bulunmakta.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın