Menü
https://leadergamer.com.tr/anthem-afis-resmi-misir-tarlasi/
Forza Motorsport 7 25 Temmuz 2017 9:34

Forza Motorsport 7 için biraz komik bir şekilde oynanış gösterildi

Görünüşe bakacak olursak, birileri partinin tadını iyice çıkarmış.


Geçtiğimiz günlerde, Mixer‘de canlı yayın yapan Microsoft, Forza Motosport 7 için oynanış göstermeye çalıştı. Çalıştı diyoruz, çünkü işler istenmeden komik bir hal aldı. Xbox Live‘ın en önemli isimlerinden biri olan Larry Hryb ve Star Wars Battlefront II‘nin yıldızı Janina Gavankar‘ın sunduğu canlı yayında, konuk olarak ise Comic Con partisine katılanlardan seçtiler. Oyunu oynatmak istedikleri konuklardan bazıları biraz partide eğlenmiş olsa gerek, araçlarını kullanırken pek de sabit duramadılar.

Forza Motorsport 7

Sarhoş konuklarına rağmen sakin kalmayı başaran Larry Hryb ve Janina Gavankar‘ı gerçekten tebrik etmek gerekli, çünkü haberimizin en altında da sizlerle paylaşmış olduğumuz videolardan görebileceğiniz üzere, işlerin biraz sinir bozucu bir hali de var. Bütün bunlar bir yana, bu gösterim sayesinde yeni Porsche GT2 RS‘i Dubai yollarında görmüş olduk. Açıkçasını soracak olursanız, Forza Motorsport 7‘nin gösterimi her ne kadar canlı yayın aracılığı ile yapılmış olsa da, muhteşem görünüyor.

Forza Motorsport 7‘nin bir hatırlatma olması amacıyla 3 Ekim 2017 tarihinde Windows 10 ve Xbox One platformlarına özel olarak çıkış yapacağını belirtmekte fayda var. Ayrıca, oyun içerisinde 700‘den fazla araç bulunacak olması gibi muhteşem bir ayrıntı da, oyunu bekleyenler olarak bizi her seferinde heyecanlandırmayı başarıyor. Canlı yayında bile kalitesinden ödün vermeyen bir yapımın elimize geçtiğinde nasıl bir kaliteye ve güzelliğe sahip olacağını düşündükçe, istemsiz bir şekilde heyecanımıza heyecan ekleniyor. Hemen aşağıda komik anları gösteren 2 video ve oynanışı tam anlamıyla gösterebilen 1 video sizleri bekliyor.

 

 

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer sadece en iyi PlayStation 4 oyunlarını görmek istiyorsanız, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımız mutlaka ilginizi çekecektir. Eğer tüm bu oyunları oynayacak bir televizyon arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız işinizi görecektir. Daha genel kullanım amaçlı bir televizyon arıyorsanız da, en iyi oyun televizyonları başlıklı bir yazımız bulunmakta.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör